Każdy pacjent powinien to przeczytać. Wygraj książkę „Agonia” Pawła Kapusty [KONKURS]

Paweł Kapusta i jego publikacja "Agonia" fot. Materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliżają się 22. Międzynarodowe Targi Książki. Czterodniowe święto literatury czas zacząć już dziś! W naszym konkursie możecie wygrać głośną publikację Pawła Kapusty „Agonia”.

Tę książkę powinien przeczytać każdy pacjent, czyli tak naprawdę każdy z nas. Życzymy dużo zdrowia naszym czytelnikom i zapraszamy do konkursu. Czekają na Was trzy książki z dedykacją od autora.

Aby je otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakich dniach odbędą się tegoroczne Targi Książki w Krakowie?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Książki będą do odbioru w siedzibie redakcji LoveKraków.pl przy ul. Syrokomli 22/2.

Zwycięzców zaprosimy po odbiór do nas, a pozostałych serdecznie zapraszamy na Targi Książki, które rozpoczną się już 22 października i potrwają do niedzieli. Tam okazji do spotkań z literaturą na pewno nie zabraknie.

Paweł Kapusta będzie podpisywał swoją książkę podczas Targów w niedzielę, 28 października w godzinach 11.00-12.00 (stoisko B1).


W tym roku na zwiedzających czeka oferta 615 wystawców z 20 krajów, prawie 700 autorów i ponad 1000 godzin programu towarzyszącego. Gościem honorowym Targów jest Szwecja.

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Targów: http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

comments powered by Disqus