Kiermash. Letnia edycja w Hali Cracovii

Tym razem Kiermash zawita do Hali Cracovia fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Wielkimi krokami nadchodzi kolejna odsłona targów polskiej mody i dizajnu. Tym razem Kiermash przenosi się do Hali Cracovia.

Wydarzenie odbędzie się od 11 do 12 maja. Organizatorzy zapewniają, że zamówili już piękną, słoneczną pogodę. Podczas letniej edycji zaprezentują się polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, design i wszelkie inne dodatki.

– Hala Cracovii i ogromna przestrzeń na Błoniach to naprawdę idealne miejsce na weekend. Czas tutaj staje w miejscu. Po zakupach można iść na spacer, rolki, deskę, czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. My oczywiście największy nacisk w Kiermashowy weekend chcemy położyć na promocji i sprzedaż lokalnych i polskich producentów – przyznaje Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Na rodziców czeka strefa Kraków Łał . W jednym miejscu można znaleźć to, co dla maluchów najlepsze. Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Organizatorzy nie zapominają także o fanach jedzenia. Tym razem królować będą burgery od Szczęście Bistro & Grill, w różnych odsłonach, w tym wersji wege. Znajdzie się coś również dla miłośników zieleni. A to za sprawą Planty – targi zielonych drzew.

Kiermash I Lato na hali

11-12.05.2019/ 11.00 – 19.00

Karcher Hala Cracovii

Al. Ferdinanda Focha 40 Krakowskie Błonia

Wstęp wolny

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.