Kino samochodowe przy stadionie Wisły. Czas na kolejne seanse

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Seanse pod chmurką? Kolejna okazja w ostatni weekend maja. W ramach kina samochodowego zobaczymy filmy „Na noże" i „Dżentelmeni".

Za nami pierwszy weekend kina samochodowego. Kolejne pokazy na parkingu vipowskim przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędą się 29 i 30 maja. W piątek zobaczymy film „Na noże”, a w sobotę produkcję „Dżentelmeni”. Początek pokazów o godz. 21.00.

Wjazd dla widzów jest możliwy od godz. 19:30. Opłata za jedno miejsce parkingowe to 40 złotych. Sprzedaż biletów rusza we wtorek, 26 maja o godz. 12:00 na portalu eventim.pl. W samochodzie mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby.

O filmach

W piątkowy wieczór, 29 maja, zostanie wyświetlony film „Na noże”. W thrillerze reżysera Gwiezdnych wojen zobaczymy Daniela Craiga, Chrisa Evansa i Anę de Armas. Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań.

W sobotę, 30 maja nadejdzie czas „Dżentelmenów”. W zabawnej gangsterskiej komedii wyreżyserowanej przez Guya Ritchiego występują Matthew McConaughey i Hugh Grant. Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson, Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa.

comments powered by Disqus