Koniec z przeglądem prasy!

fot. LoveKraków.pl

Drodzy Czytelnicy!

Zdajemy sobie sprawę, że zdążyli się Państwo przyzwyczaić do naszego przeglądu prasy. Jednak wtorek był ostatnim dniem, kiedy na LoveKraków.pl pojawił się przegląd prasy w znanej formie. Dziękujemy stałej grupie czytelników, którzy codziennie o godzinie 8.00 odwiedzali nasz portal i korzystali z przeglądu krakowskich mediów.

Dlaczego postanowiliśmy zrezygnować z robienia przeglądu? Zmusiły nas do tego nowe regulacje wydawnictw. Przedsiębiorstwa zajmujące się wydawaniem dzienników lokalnych doszły do wniosku, że zgodnie z ich wytycznymi i wykładnią prawną można cytować maksymalnie 5 procent danego artykułu. Doszłoby do sytuacji absurdalnej, że w niektórych przypadkach moglibyśmy cytować tylko tytuł tekstu prasowego.

W zamian oferujemy Państwu codzienne poranne informacje o utrudnieniach na drogach w Krakowie. Podróżując tramwajem lub autobusem albo stojąc w krakowskich korkach będą mieli Państwo pewność, że na LoveKraków.pl znajdą się aktualne informacje o warunkach panujących na głównych arteriach komunikacyjnych miasta.

Patryk Salamon

Redaktor Naczelny