Są już dostępne wyniki wyborów do rad dzielnic. Poniżej prezentujemy pełne listy zwycięskich kandydatów w poszczególnych dzielnicach, w kolejności według okręgów.
Jeszcze dziś na LoveKraków więcej informacji o tym, kto wygrał a kto przegrał, o frekwencji i o możliwych konsekwencjach wczorajszych decyzji krakowian.
Dzielnica I Stare Miasto
Sajdak Krzysztof
Bochenek Małgorzata Maria
Balcewicz Jacek
Szafraniec Michał
Kajstura Witold Jan
Kamińska Alina
Duda Weronika Maria
Hoffman Jan
Wicherek Maciej
Chodziński Jędrzej
Sobol Grzegorz Leszek
Wyszyńska Elżbieta
Jakubowski Wojciech
Batko Piotr
Kruk Edyta
Nowak Rafał
Zarzycka-Rzeźnik Barbara
Orski Marcin
Daros Tomasz
Chlanda Marta
Sęczek Olgierd
Dzielnica II Grzegórzki
Hankus Maciej
Gołąb-Radziszewska Alicja
Czytajło Mieczysław Kazimierz
Semik Zbigniew
Kwiatek Karol
Kąkiel Grzegorz
Derdziński Łukasz
Rewicka Berenika
Dzieszyńska Beata
Zapiór Violetta
Wilczyńska Julia
Skoczeń Michał
Świech Jarosław
Finowski Grzegorz
Ciemięga Małgorzata
Fujak Marta
Firlej-Balik Monika
Stachowiec Paweł
Pietryka Łukasz
Wolny Artur
Włoszczyk Małgorzata
Dzielnica III Prądnik Czerwony
Radoń Małgorzata
Borek Marcin
Pierzchała-Cempura Joanna
Stachyra Michał
Skrzyński Stanisław
Kasznik Franciszek
Krawczyk-Gorbatiuk Anna
Smolski Marcin
Jaśkowiec Dominik
Potyka Arkadiusz
Myśliborski Tomir
Majak Piotr
Kalemba Maciej
Wójcik Paweł
Janiec Małgorzata
Bałdyga Anna
Kaczmarczyk Monika
Moskała Piotr
Drożdż Mateusz
Wojs Jacek
Redkiewicz Henryk
Dzielnica IV Prądnik Biały
Karabuła Krystyna
Regulski Tomasz Sylwester
Kosek Jakub
Marcela Joanna
Sadowy Joanna
Skrzyniowska-Rózga Dorota
Bryniarska Beata Maria
Chmurzyński Grzegorz
Wedler Grzegorz
Zarudzki Tomasz
Dzierżak Mieczysław
Miska Dominika
Matras Antoni
Gajus-Wyrwicz Katarzyna
Partyka Dariusz
Franczak Dominik
Żurek Michał
Dunajska Anna
Maliszewska Teodozja
Polna Barbara
Palimąka Małgorzata
Dzielnica V Krowodrza
Klimowicz Piotr
Żmuda Maciej
Grega Marcin
Schmidt-Polończyk Natalia
Stańczyk Mateusz
Wilk Stanisław
Mańczyk Łukasz
Wiśniowski Daniel
Bembenek Mariusz
Burzyńska Marta
Mikulski Lech
Kopeć Marzena Zofia
Tatulińska Marta
Bigosz-Lassota Ewa
Łukasik Przemysław
Potoczek Paweł
Pojałowska Anna Aniela
Tabisz Marcin
Friediger Tomasz
Tarczałowicz Edward
Wantuch Agnieszka
Dzielnica VI Bronowice
Fabiańczyk Tomasz
Goch Adam
Kotek Marcin
Drużkowska Marta
Antosiewicz Waldemar
Płaza Michał
Rzeszowski Marcin
Smoleń Józef
Sitarski Janusz
Litwicki Wojciech
Janusz Waldemar
Quirini-Popławski Łukasz
Borkowski Wojciech
Kucharczyk Marcin
Suliński Stefan
Frankiewicz-Oprocha Katarzyna
Smok Bogdan
Turek Małgorzata
Smok Bartosz
Krajewski Łukasz
Kulczycki Ryszard
Dzielnica VII Zwierzyniec
Bała Grzegorz
Kubacka Iwona
Garzeł Marzena
Mardyła Magdalena
Markowski Jakub
Górny Witold
Naprawski Grzegorz
Jakubowski Krzysztof
Jakubowski Tomasz
Mach Julia
Kwarciak Krzysztof
Filipiak Szczęsny
Chyc-Sobczyk Agnieszka
Sikora Marek
Kowalski Paweł
Hawranek Andrzej
Milej Jerzy
Tumidajski Maciej
Kajfasz Paweł
Hawranek Andrzej
Kapusta Marcin
Dzielnica VIII Dębniki
Wrona Marcin
Torba Rafał
Brągiel Mariusz
Siekacz Sławomir
Balon Łukasz
Rusocki Piotr
Zaraska Piotr
Hakenszmidt Krzysztof
Twardzik Urszula
Brudniak Rafał
Olszańska Maria
Paszkowski Bartosz
Moskal Andrzej
Puszkarz Arkadiusz
Piętka Renata
Pytlarz Elżbieta
Zięba Aleksander Marek
Turcza Piotr
Pyzik Judyta
Chamielec Iwona
Bystrowski Paweł
Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki
Bętkowski Jerzy
Siwiec Leszek
Heyduk Paweł
Kocajda Marek
Grotowska Renata Krystyna
Gołas Bogusław
Grabowski Jerzy
Świędrych Renata
Mitras Krzysztof
Migdał Wojciech
Kurleto Renata
Brożek Marek
Pietras Jan Stanisław
Hurko Mariola
Nowak Ewa
Dzielnica X Swoszowice
Drąg Andrzej
Rymont Adam
Łatka Andrzej
Pogoda-Tota Agnieszka
Balicki Andrzej
Nazimek Maciej
Murzyn Tadeusz
Liszka Wojciech
Dąbska Elżbieta
Kuczaj Angelika
Rejek Dariusz
Nazimek Anna
Kaczmarczyk Konrad
Galas Dominik
Zając Bożena
Kozak Dorota
Markiewicz Artur
Dziedzic Józef
Oświęcimka Rafał
Adamus Andrzej
Dmytrzak Grzegorz
Dzielnica XI Podgórze Duchackie
Zabdyr Adam
Filipowicz Zofia
Żuradzka Urszula
Mleczek Miłosz
Mroczek-Gula Urszula
Banaś Magdalena
Moskalewicz-Dudek Anna
Kot Krzysztof
Gawrysiak Krystyna
Sułowski Krzysztof
Banaś Janusz
Burek Marcin
Klempka Dawid
Wojtczak Maciej
Bałaga Marcin
Stanek Krzysztof
Bożek Kazimierz
Homa Dominik Adrian
Kubla Marek
Grzybczyk Zofia
Mleczko Mariusz
Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim
Gwiazda Agata
Witkowska Kinga
Kwiatkowski Zbigniew
Ulman Andrzej
Kwiatkowska Kinga
Fijałkowska Grażyna
Kwiatkowski Dawid
Spryńca Konrad
Rozmus Krzysztof
Buchelt Rafał
Lasota Małgorzata
Tworzydło Jan
Zadwórny Janusz
Malik Adrian
Leśniak Barbara
Guzik Tomasz
Kożuch Zbigniew
Bień Patrycja
Matykiewicz Elżbieta
Małek Jacek
Węgrzyn Marek
Dzielnica XIII Podgórze
Szczygieł Mirosław
Markiewicz Bolesław Krzysztof
Kolasa Dariusz
Kołomyjski Tomasz Maciej
Komorniczak Jarosław
Walerska Wioletta
Czerwińska-Pacura Aurelia
Praczyńska Iwona
Młynarz Jacek
Baran Barbara
Łazarów Tomasz
Kompa Grzegorz Franciszek
Toboła Szymon
Miezian Maciej
Bednarz Jacek
Walkiewicz Tomasz
Zawiślak Rafał
Gałat Krzysztof
Wójcik Artur
Kuś Marcin
Radwan Andrzej
Dzielnica XIV Czyżyny
Łoginow Jakub
Adamski Michał
Ulmaniec Zbigniew
Brydniak Anna
Dobrowolski Paweł
Ziemiański Marek
Szatko-Nowak Jolanta
Hodor Łukasz
Bieniek Sławomir
Meysztowicz Paweł
Mączka Grzegorz
Krupa Bogdan
Sadowski Marek
Krzynówek Halina
Moksa Anna
Zadęcka Regina
Ciepiela Patryk
Kolano Monika
Głowacka-Prus Dorota
Gajda Michał
Stanek Bożena
Dzielnica XV Mistrzejowice
Cieślik Maciej
Kusior Bogdan
Maciejowski Konrad
Żołyniak Piotr
Hohenauer Marek
Dyszy Anna
Pęczek Karol
Dymacz Sławomir
Kałuża Szymon
Piechowska Anna
Mazur Andrzej
Trzoniec Anna
Błażejczyk Józef
Guśtak Grzegorz
Wojnar Zenon
Badurski Dariusz
Bąk Krzysztof
Cieśla Jakub
Gil Grzegorz
Sadzik Kacper
Pasik Janusz
Dzielnica XVI Bieńczyce
Nowicka Alina
Bartosik Kamil
Wawrzynkiewicz Marek Jacek
Pawiński Zdzisław
Król Grzegorz
Bursa Marcin
Adamek Robert
Jeżowski Grzegorz
Kochańska Izabela
Permus Marcin
Dziedzic Magdalena
Opozda Piotr
Buczkowski Andrzej
Wabik Łukasz
Jung-Konstanty Stanisława
Aksamit Urszula
Bińczycki Zygmunt
Góra Sławomir
Zaremba-Piwowarska Maria Teresa
Połomska Renata
Łoś Agnieszka
Dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie
Zaleński Leszek
Zdziebko Aleksander
Gawłowski Zygmunt
Kawa Jan
Mleczko Paweł
Wołoch Waldemar
Gałązkiewicz-Balińska Ewa
Stroński Stanisław
Czyż Wiesław
Adamczyk Sebastian
Madej Lucyna
Kubik Agnieszka
Kolasa Jadwiga Ewa
Korzec Lucyna
Madej Stanisław
Wójcik Jerzy
Dziedzic Andrzej
Wojnarski Wiesław
Frankiewicz Katarzyna
Ziętara Teresa
Rajski Zbigniew
Dzielnica XVIII Nowa Huta
Szuba Józef
Poszwa Beata
Rosa Kacper
Kowalik Andrzej
Sewiło Iwona
Rachwał Stanisław
Kudelski Tomasz
Juszczak-Michalska Amelia
Pawlik Marcin
Porębski Edward
Moryc Stanisław
Frankiewicz Krystyna
Brzeziński Rafał Andrzej
Drabik Bogumiła
Woda Mariusz
Zarodkiewicz Łukasz
Bielecka-Woźniak Marta
Piekarek Sebastian
Żołądź Agnieszka
Pyż Jan
Matuszczyk Jarosław