Matexi rozpoczęło sprzedaż inwestycji na Zabłociu

W ostatni weekend 3 – 4 lutego miały miejsce dni otwarte krakowskiej inwestycji Apartamenty Portowa zlokalizowanej w postindustrialnej części Zabłocia, przy ul. Portowej 43.

– W trakcie dwóch dni otwartych inaugurujących sprzedaż inwestycji, przez biuro sprzedaży Matexi Polska w Krakowie odwiedziło około 70 odwiedzających, z których ponad połowa dokonała ustnej rezerwacji mieszkań. Znaczna część rezerwacji przekształci się w umowy deweloperskie.

To bardzo dobry wynik, który potwierdza duże zainteresowanie projektem. I wcale nas to nie dziwi. Doskonała lokalizacja w postindustrialnej części Zabłocia w odległości zaledwie 3 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie, bliskość terenów zielonych stwarzających doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej, malowniczy widok na Wisłę z okien skierowanych na północ, przemyślany układ mieszkań – to atuty inwestycji, które przyciągają klientów szukających komfortowego miejsca do życia.

I zresztą nie jedyne. Duże zainteresowanie wzbudzają zielone rozwiązania zastosowane w budynku, które coraz powszechniej stosowane są w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym jak np. stacje ładowania samochodów elektrycznych, jak i te mniej standardowe, jak jonizujący powietrze zielony dach i ogrody deszczowe. Do tego ułatwiające życie elementy małej architektury takie jak stacja serwisowania rowerów, myjnia dla rowerów i czworonogów, ścieżka rowerowa i architektury zieleni – teren rekreacyjny dla mieszkańców.

Sukces dni otwartych inwestycji potwierdza słuszność naszej idei tworzenia miejsc do życia, nie tylko do zamieszkania. Apartamenty Portowa są właśnie takim miejscem – zaprojektowanym z myślą o codziennych potrzebach świadomych ekologicznie mieszkańców. Tak duże zainteresowanie inwestycją odbieramy jako wyraz zaufania klientów do nas i do jakości dostarczanych przez nas projektów deweloperskich – komentuje sukces dni otwartych inwestycji Barbara Marona, Sales Office Leader w Matexi Polska.