MINI PET SHOW w MINI Dobrzański

Czy świat motoryzacji i świat zwierząt to całkowicie dwa odrębne zagadnienia? Niezupełnie! Coraz popularniejsze staje się podróżowanie ze zwierzętami. Często właściciele kotów lub psów mają możliwość zabierania ich do pracy, zaś weekendowe wyjazdy za miasto z psami i kotami to już norma.

Posiadanie zwierzaka nie znaczy, że właściciel musi być „uziemiony”, wszystko zależy od dobrej organizacji i sposobu zabezpieczenia zwierzęcia podczas transportu samochodem. O tym i wielu innych aspektach życia „w związku” ze zwierzętami opowiedzą behawioryści, weterynarze, kynolodzy, ale przede wszystkim prawdziwi miłośnicy zwierząt.

Już 22.12.2018 (sobota) od 10:00 do 15:00 w salonie MINI Dobrzański przy al. Jana Pawła II 45 w Krakowie odbędzie się wydarzenie pod hasłem MINI PET SHOW.

Podczas przedświątecznego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka dla Fundacji dla Zwierząt DAR SERCA ze Skały.

Swoje prelekcje będzie mieć m.in. Dominika Sieprawska z PetLine, która opowie o tym, jak odpowiednio i bezpiecznie transportować zwierzaki, kiedy właściciel prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Barbara Olewnik – kynolog i behawiorysta przedstawi zaś strategie, które pomogą radzić sobie z niepokornymi psiakami. Specjaliści poruszą także tematy związane z odpowiednią dietą, kwestie właściwej pielęgnacji zwierząt w trakcie niskich temperatur i wiele innych.

W trakcie MINI PET SHOW odbędzie się konkurs na zwierzaka z charyzmą, który okaże się nie tylko najpiękniejszy, ale też zaczaruje obecnych swoim charakterem. Do wygrania w konkursie będą bardzo atrakcyjne nagrody zarówno dla pupila, jak i właściciela.

Podczas MINI PET SHOW, będzie można skonsultować się ze specjalistami, którzy będą odpowiadać na indywidualne pytania.

Na wydarzeniu swoje stoiska będą mieć też małe firmy, przyjazne zwierzętom, które zrodziły się z autentycznej miłości do zwierzaków tych małych i tych trochę większych.

Organizatorzy zapraszają właścicieli wraz ze swoimi pupilami, których przecież nie może zabraknąć podczas MINI PET SHOW.

Przedświąteczne spotkanie w salonie MINI Dobrzański ma zainspirować do tego, by pomyśleć o zwierzętach bardziej w kategorii członka rodziny i towarzysza aniżeli maskotki.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/272020003461334/

comments powered by Disqus