Muzyczny świat składa hołd Zbigniewowi Wodeckiemu

10 grudnia Ice Kraków wypełnią dźwięki najbardziej znanych utworów Zbigniewa Wodeckiego. A to za sprawą koncertu Wodecki Twist: Chwytaj dzień.

Szykuje się kolejne niezapomniane wydarzenie. Po sukcesie dwóch edycji Wodecki Twist Festiwal, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production postanowiły zaprosić na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień.

Trasa zawita do do Lublina, Szczecina, Warszawy, Koszalina, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia i Krakowa. Podczas koncertów wystąpi plejada polskich artystów.

Badach, Rusowicz i Uniatowski na jedenj scenie

Jak zapowiadają organizatorzy, repertuar jest pełen niespodzianek. A opiera się on na ulubionych standardach i przebojach z ogromnego, różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Piosenki zaprezentują znani polscy artyści. W Krakowie wystąpią: Gaba Kulka, Kasia Moś, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Andrzej Lampert i Sławek Uniatowski.

Ideą trasy - podobnie jak festiwalu - jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką Zbigniewa Wodeckiego, ale i z nim samym. Dlatego też występom gwiazd towarzyszyć będą projekcje wyjątkowych materiałów archiwalnych.

Informacje o biletach

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 159 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtastewww.ebilet.plwww.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt

Jak informują organizatorzy, zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

comments powered by Disqus