Niezwykłe miejsce czeka na niezwykłe zdjęcia. PHOTODAY w Ekospalarni [KONKURS]

Krakowska Ekospalarnia to bez wątpienia miejsce, które wzbudza zachwyt i emocje. Sam obiekt, jego wielkość i wygląd sprawiają, że praktycznie każdy kto przejeżdża obok - ogląda się i chciałby zajrzeć do środka.

Wraz z Krakowskim Holdingiem Komunalnym SA zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu. Specjalnie dla Was organizujemy PHOTODAY na terenie Ekospalarni! W akcji udział może wziąć każdy, kto dysponuje własnym sprzętem fotograficznym, jest maniakiem fotografii, ma trochę wolnego czasu w weekend i chce zobaczyć jak od wewnątrz wygląda Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów.

PHOTODAY na terenie Ekospalarni odbędzie się w sobotę 16 września. W zwiedzaniu i fotografowaniu udział weźmie maksymalnie 50 osób, w dwóch turach (grupach).

Samo zwiedzanie obiektu to nie koniec atrakcji! Dla wszystkich uczestników PHOTODAY zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie Ekospalarni. Do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 1000, 400 i 200 zł. Konkurs z internetowym głosowaniem na LoveKraków.pl odbędzie się w dniach 25 września - 2 października.

Aby wziąć udział w PHOTODAY w Ekospalarni Kraków należy zgłosić się mailowo na adres konkurs@lovekrakow.pl, w tytule wiadomości należy podać "Photoday w Ekospalarni", w treści wskazując swoje imię i nazwisko. W wydarzeniu udział weźmie 50 osób - decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy Photoday otrzymają powiadomienia o udziale, wraz z pełnym regulaminem i harmonogramem wydarzenia.Regulamin Photoday w Ekospalarni oraz konkursu fotograficznego [PDF]

comments powered by Disqus