Nowa data koncertu Aerosmith w Krakowie

Koncert w Tauron Arenie Kraków fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Planowany na lipiec koncert Aerosmith nie odbędzie się zgodnie z planem. Powodem jest sytuacja epidemiczna.

W tym roku zespół nie zawita do Krakowa. Planowany na 5 lipca koncert został przeniesiony na nowy termin – 13 lipca 2022 roku.

Organizatorzy wydarzenia w Tauron Arenie Kraków zaznaczają, że cały czas monitorują obecną, stale zmieniającą się sytuację.

– Biorąc pod uwagę, najistotniejsze dla nas, zdrowie, bezpieczeństwo i zadowolenie fanów, stało się jasne, że koncert Aerosmith zaplanowany na 5 lipca 2021 w TAURON Arenie Kraków nie będzie mógł się odbyć . Koncert zostaje przełożony na nową datę, 13 lipca 2022 roku – informuje Live Nation.

Organizatorzy proszą również fanów o zachowanie zakupionych biletów, ponieważ będą ważne w nowym terminie.

Amerykańska legenda

Zespół Aerosmith w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja) to żywa legenda amerykańskiej muzyki, zespół, który sprzedał ponad 150 milionów albumów na całym świecie i został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Aerosmith są laureatami wielu nagród, w tym: czterech statuetek Grammy, ośmiu American Music Awards, sześciu Billboard Awards, dwunastu MTV Video Music Awards, jak również, za przekraczanie granic gatunków muzycznych, Soul Train Award za najlepszy rapowy singiel - remix „Walk This Way” zespołu Run DMC.

comments powered by Disqus