Nowe połączenia z Kraków Airport

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Dobra wiadomość dla podróżujących, linie lotnicze Ryanair uruchamiają 12 nowych połączeń. Dzisiaj zainaugurowano pierwsze z nich do Bordeaux.

W sezonie wakacyjnym, pasażerowie korzystający z usług europejskiego lidera w lotniczym transporcie pasażerskim, będą mogli polecieć z krakowskiego lotniska m. in. do Bordeaux, Hamburga, Odessy, czy Katanii. W sumie będzie to 69 tras. Wśród nowych 12 znalazł się również jeden lot krajowy do Szczecina. Łącznie Ryanair zbazuje w Krakowie sześć samolotów, a cała inwestycja pochłonie 600 mln $.

– Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Kraków – Bordeaux. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Krakowa – zapewnia Olga Pawlonka z Ryanair. – Z okazji rozpoczęcia lotów na nowej trasie wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 65 zł – dodaje.

Podobnego zdania jest Radosław Wołoszek, prezes zarządu krakowskiego lotniska: „nowe połączenie Kraków– Bordeaux, to jedno z wielu połączeń będące potwierdzeniem konsekwentnie budowanej mapy destynacji z Kraków Airport, która wpływa na rozwój potencjału Krakowa i Małopolski, w tym na nowe miejsca pracy”.

Loty ze stolicy Małopolski można rezerwować już teraz aż do marca 2020 roku. Jak zapewniają linie lotnicze Ryanair, krakowscy turyści mogą liczyć na szereg najnowszych udogodnień, w tym specjalny działający 24/7 dział obsługi klieanta, gwarancję najtańszych biletów lub zwrot różnicy w cenie, a także nową opcję Ryanair Choice.

comments powered by Disqus