Orange sprzedaje kolejny budynek. Cena 42 mln zł

fot. Materiały prasowe

Orange Polska wystawiła na sprzedaż swoją kolejną nieruchomość. Tym razem w ofercie znalazł się budynek przy ul. Rakowickiej 51. Cena wywoławcza za ponad 12 tys. mkw. to 42 miliony złotych.

Budynek przy Rakowickiej ma osiem kondygnacji. Na piętrach znajdują się przede wszystkim gabinety, a dwa z nich poświęcone zostały na powierzchnie typu „open space”. Nieruchomość ma swój własny parking, który może pomieścić 100 samochodów.

– Głównym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd oraz duży parking. Doskonała lokalizacja i układ zabudowy dają również możliwość adaptacji na hotel – przekonuje Orange w swojej ofercie. Jak zapewnia firma, powierzchnia użytkowa może jeszcze wzrosnąć o blisko 4 tys. mkw. Zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pozwalają na stworzenie tam centrum technologicznego wraz z funkcją telekomunikacyjną lub powierzchni pod usługi bankowości i finansów.

Co z Pocztą Główną?

Najważniejszą transakcją w Krakowie pozostaje sprzedaż budynku Poczty Głównej. Symboliczny obiekt został wyceniony na ponad 51 mln złotych. Od dłuższego czasu w tej sprawie toczą się negocjacje. Orange nie zdradza, z kim i kiedy podpisze odpowiednie umowy.

 

comments powered by Disqus