Powitanie wiosny. Kiermashowe szaleństwo w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Wiosenna edycja Kiermashu już 16-17 marca fot. Paulina Kozieł/LoveKraków.pl

Przed nami wiosenna edycja Kiermashu, która potrwa od 16 do 17 marca w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Mody, pysznego jedzenia i strefy relaksu na pewno nie zabraknie!

– Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszamy was na spotkanie z modą właśnie tutaj. Marzec ma być naprawdę słoneczny, więc już rezerwujcie ten weekend na Kiermashowe szaleństwo – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Moda i nie tylko

W Muzeum Inżynierii Miejskiej będą czekać polskie marki – ubrania, biżuteria, okulary, torby, plecaki, czapki i inne dodatki. W przerwie od zakupowego szaleństwa warto odpocząć w strefie designu stworzonej przez duńską markę BoConcept, która produkcją mebli zajmuje się od 66 lat.

Na odwiedzających Kiermash czekać będzie też dobra kawa i przekąski – ciasta, kanapki i zupy. Aby zaczerpnąć kolejnych, kulinarnych wrażeń, można udać się kilka metrów dalej. Chodzi oczywiście o Skwer Judah. W food truckach jak zawsze frytki belgijskie, burgery, maczanka, naleśniki, sushi…

Więcej o Kiermashu: www.facebook.com/Kiermash/

Informacje dodatkowe

Kiermash -  Wiosna w Muzeum

16 i 17 marca 2019, 11:00 - 18:00
Muzeum Inżynierii Miejskiej
ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

comments powered by Disqus