Rodzinne świętowanie w parku Jordana

fot. Paulina Frączek/LoveKraków.pl
Przed nami ósma edycja Święta Rodziny Krakowskiej. 19 maja w parku Jordana czekają na was m.in. warsztaty kulinarne, bezpłatne badania czy przejażdżki konne.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa cały dzień, do godz. 19.00. Tym razem głównym hasłem jest „Z rodziną po zdrowie”.

Zabawy, konkursy, warsztaty

– Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy m.in.: mnóstwo bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich, zabawy, konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, aktywności sportowe, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują także krakowskie Kluby Rodziców oraz Centra Aktywności Seniora – informuje Joanna Dubiel z urzędu miasta.

Strefa dla rodziny

Park Jordana zostanie podzielony na 5 stref tematycznych: zdrowia i profilaktyki, rodziny, sportu i rekreacji, ekologii oraz bezpieczeństwa. Dla miłośników tańca będzie przygotowany parkiet taneczny, na którym odbędą się warsztaty taneczne z grupą Movtza oraz wielka potańcówka z Boba Jazz Band.

W strefie zdrowia i profilaktyki wszyscy zainteresowani swoim zdrowiem przez cały dzień będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań medycznych, na które zapraszają szpitale miejskie oraz prywatne centra medyczne.

– Zachęcamy też do poświęcenia 10 minut wolontariuszom Fundacji DKMS, którzy pomogą dołączyć do bazy potencjalnych dawców szpiku – mówi Joanna Dubiel.

LoveKrakow.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Szczegółowe informacje dot. wydarzenia znajdują się na stronie internetowej www.kkr.krakow.pl.

comments powered by Disqus