Sanah dołącza do trasy koncertowej Letnich Brzmień w Krakowie!

Na Parkowej w Krakowie w lipcu i sierpniu odbędzie się seria koncertów Letnich Brzmień z najpopularniejszą polską muzyką. Na świeżym powietrzu zagrają Zalewski, Mery Spolsky, KARAŚ/ROGUCKI, Sobel, MROZU i Kwiat Jabłoni. Do letniej trasy dołącza sanah (6.08), która z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami!

Bilety w cenie od 79 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień w Krakowie są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu na Parkowej usłyszymy rockowe riffy od Zalewskiego (8.07), słynącą z energetycznych koncertów i intrygujących stylizacji Mery Spolsky (22.07) i eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (23.07). Sierpniowa scena Letnich Brzmień należeć będzie do jednej z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop – sanah (6.08) i MROZA (19.08), który zabierze publiczność w świat porywającego pop-soulu. Nie zabraknie także znakomitych duetów, jak wszechstronnych muzyków z KARAŚ/ROGUCKI (21.08) czy pop-folkowego Kwiatu Jabłoni (25.08).

sanah, autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” – a także utworów: „Melodia”, „No sory”, „Ale jazz!”, „kolońska i szlugi”, może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki. 15 kwietnia ukazał się najnowszy album artystki „Uczta”, na której znajdą się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni. Koncert w ramach trasy koncertowej Letnich Brzmień odbędzie się 6.08 o godz. 20:00 w Centrum Sportu Parkowa (ul. Parkowa 12 A). Bilety na koncert w cenie 99 i 119 złotych dostępne są na www.letniebrzmienia.pl.

Harmonogram koncertów:

08.07, godz. 20:00 – Zalewski
22.07, godz. 20:00 – Mery Spolsky
23.07, godz. 20:00 – Sobel
06.08, godz. 20:00 – sanah
19.08, godz. 20:00 – MROZU
21.08, godz. 20:00 – KARAŚ/ROGUCKI
25.08, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

---

Bilety w cenie od 79 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień w Krakowie są dostępne na www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.


www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

***

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. m Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r. na Polanie Harcerza przy poznańskim jeziorze Malta, na którym zagrają m.in. Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Ofelia, bryska.

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, cowkrakowie.pl oraz lovekrakow.pl.

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia