Skosztuj Kopenhagi w Krakowie [Art. sponsorowany]

Ciekawa architektura, doskonała infrastruktura a do tego tereny zielone idealne do rekreacji z rodziną. Stolica Danii to marka sama w sobie i właśnie dlatego kolejny etap Osiedla Europejskiego czerpie inspiracje ze skandynawskich wzorców. W dniach 9-11 czerwca mieszkańcy Krakowa przekonają się, że warto zasmakować w Kopenhadze.

To właśnie w tych dniach trwa specjalna akcja, podczas której każdy mieszkaniec Krakowa może spróbować przysmaków kuchni duńskiej. Po ulicach Krakowa jeździ specjalny foodtruck i rozdaje krakowianom bezpłatne śniadania w stylu duńskim!

09:35
Foodtruck swoją dzisiejszą podróż zakończy przy biurowcu Bumy na Czerwonych Makach, zapraszamy na śniadanie!
08:36
Czwartkową podróż foodtruck rozpoczął od ul. Wadowickiej i biurowców. W tej chwili zmierza w stronę ul. Bobrzyńskiego i Europejskiego Centrum Handlowego. Zapraszamy na śniadanie!

17:56

Jutro rano podamy dokładne miejsca i godziny, gdzie pojawi się foodtruck.

15:12
13:25
Tak dziś rozdawaliśmy pakiety śniadaniowe m.in. na ul. Miłkowskiego i Kapelanka. Zapraszamy ponownie jutro od rana!12:09
Inwestor Novo Maar w Krakowie działa już od ponad 10 lat. Samo Osiedle Europejskie było już wielokrotnie nagradzane w branży m.in. w kategorii firma deweloperska – miesięcznika „Builder”, „Budowa Roku 2006” – Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, „Złoty Sokół” w konkursie na Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004 oraz w kategorii Usługi Deweloperskie, przez Orły Polskiego Budownictwa w 2007 roku.

11:31
Inwestorem całego projektu o nazwie Osiedle Europejskie jest firma Novo Maar wchodząca w skład międzynarodowej grupy deweloperskiej AFI EUROPE NV. Firma działa na rynku już od 1997 roku. Poza Polską deweloper realizuje projekty w Czechach, Bułgarii, Niemczech, Łotwie, Serbii oraz na Węgrzech. Firma specjalizuje się zarówno działalnością na rynku nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych.
11:2511:10
Głównym atutem Osiedla Kopenhaga wybudowanego w dzielnicy VIII Dębniki jest jego lokalizacja. Z osiedla do centrum można dojechać już w 20 minut. Osoby korzystające z lotniska oraz obwodnicy również nie będą narzekać na odległość. Okolica oferuje także wiele rozrywek. W pobliżu znajdują się liczne trasy spacerowe, ścieżki rowerowe, a także zalew Zakrzówek. Samo osiedle posiada również widok na klasztor Kamedułów.
10:55
W budowie Osiedla Kopenhaga deweloper inspirował się bezpieczną i nowoczesną Skandynawią. Świadczy o tym również kolorystyka obiektu. Jest ona zdecydowanie bardziej zimna i stosowana niż w innych „miastach”. Dominuje szaro-biały kolor.

Jedenasty etap inwestycji oferuje 138 mieszkań: 2-, 3- oraz 4-pokojowych w metrażach między 47, a 80 m2, zlokalizowanych w dwóch budynkach. Dodatkowo na terenie Kopenhagi znajdą się dwa lokale usługowe.

10:55
Prace budowlane nad Osiedlem Kopenhaga ruszyły 16 lutego 2015 roku, a całość inwestycji zostanie oddana do użytku w drugim kwartale przyszłego roku. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji jest firma Re-Bau, która realizuje projekty kubaturowe od 19 lat. Firma specjalizuje się w budowie biurowców, centrów handlowych, hoteli, czy w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Poza granicami Polski wykonawca realizował inwestycje we Francji, Niemczech i Rosji.
10:47
Osiedle Kopenhaga jest 11. etapem rozpoczętej w 2002 roku inwestycji mieszkaniowej pod tytułem Osiedle Europejskie. Każdy z nich nosi nazwę jednego ze znanych europejskich miast. Firma stwierdziła, że skoro każdy etap powstawał w innym kwartale, należy rozróżnić je nazwą. Pierwszym powstałym przed trzynastoma laty etapem jest Londyn. Kolejne to Paryż, Rzym, Barcelona, Wiedeń, Praga, Ateny, Amsterdam, Lizbona oraz Bruksela. Do tej pory na całym Osiedlu Europejskim sprzedano 1800 mieszkań.09:51
Jesteśmy przy ulicy Kapelanka. Zapraszamy. 

08:11
Już dzisiaj (środa) foodtruck rozpoczyna swoją podróż przy ulicy Miłkowskiego, obok biurowca Colosseum, gdzie od godziny 8:00 będą rozdawane kanapki. Przekąski będą też dostępne w pobliżu biurowca Kapelanka 42 i salonu Hondy. Kanapki dotrą również do studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego uczących się na Kampusie UJ (od około godz. 12).
08:09
Między 9 a 11 czerwca trwa akcja promująca powstające Osiedle Kopenhaga. Pod hasłem „ Zasmakuj w Kopenhadze, zamieszkaj ze smakiem” ulicami Krakowa przemieszać się będzie Europejski Foodtruck oferujący skandynawskie przekąski. Na przybyłych będą czekać kanapki z łososiem. Pojazd pojawiać się będzie na pętli Czerwone Maki, pod Factory Park na ul. Przemysłowej, a także przy biurowcach znajdujących się na ulicy Kapelanka oraz Wadowickiej.
comments powered by Disqus