Święto motoryzacji podczas Moto Show w Krakowie

fot. Paulina Frączek/LoveKraków.pl

Pokazy driftu, stuntu motocyklowego, najlepiej stunignowane samochody z polski i zagranicy – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestników kolejnej edycji Moto Show w Expo Kraków. Impreza, która w tym roku również przyciągnęła tłumy gości jest znakomitą okazją do zapoznania się z nowinkami ze świata motoryzacji i do dyskusji o przyszłości tego rynku. W sobotę i niedzielę odbywa się też premierowy pokaz pierwszego polskiego samochodu wodorowego.

Tegoroczny program targów jest bardzo bogaty. Goście mają możliwość zobaczenia ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Austrii. STANCE, STREET, CULT, ROST, G-STYLE, VAG, JDM, ASIAN, SHOW n SHINE i inne. Strefę kultowych amerykanów w stylu Classic, Muscle Car i Hot Rod.  Zawody w stylizacji samochodów wyłaniające najlepiej stuningowany samochód Tuning Show w Krakowie.

Pojawią się znane nazwiska

Fani rajdów samochodowych również znajdą coś dla siebie.  Podczas Motosport Show zawodnicy zaczynający przygodę z wyścigami mogą pokazać się szerszej publiczności, a także mają szansę znaleźć sponsorów. Teamy mogą zaprezentować swoje zespoły. W niedzielę na targach pojawią sie goście specjalni: Krzysztof Hołowczyc i Leszek Kuzaj.

W czasie Moto Show po raz pierwszy można zobaczyć "Premiera" – innowacyjny polski samochód, zbudowany z ultralekkich materiałów. Pojazd posiada napęd wodorowy i można nim sterować za pomocą aplikacji.

Auto wyposażone jest w cztery niezależne silniki elektryczne chłodzone cieczą, a zespół napędowy wyposażony jest w unikalne rozwiązania sterujące bazujące na układach FPGA działających w czasie rzeczywistym.

Nie tylko sportowe samochody

Osoby stawiające na bezpieczeństwo i komfort szczególnie będą zainteresowane tematycznym Salonem Samochodów Rodzinnych, Miejskich, SUVów oraz pojazdów klasy premium.

– Targi Moto Show to największy motoryzacyjny show na południu Polski. Każdy fan motoryzacji znajdzie tutaj coś dla siebie. Mamy premiery największych  samochodowych marek w strefie dealerów, samochody miejskie, rodzinne czy suvy. Wydarzeniu towarzyszą rozmowy o przyszłości motoryzacji. Ideą targów  jest pokazanie piękna motoryzacji w jednym miejscu i jednym czasie. Łącznie zaprezentuje się blisko 200 samochodów – zachęca Paweł Cyz, rzecznik Expo Kraków.

comments powered by Disqus