Tanecznym krokiem w nowy tydzień

Lekcja salsy w poniedziałek? Czemu nie! Wejdź tanecznym krokiem w nowy tydzień, a przy tym zadbaj o swoją formę. Daj się porwać instruktorom tańców latynoamerykańskich, zdobądź nowe umiejętności i spędź aktywnie czas w Arenie Garden. Miejska kampania „Kraków w formie” jest partnerem wydarzenia – Latino Night!

Bachata, salsa i impreza plenerowa do północy! Tak zapowiada się dzisiejszy wieczór, 8 sierpnia w Arenie Garden przy TAURON Arenie Kraków. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy zarówno doświadczonych, jak i rozpoczynających swoją przygodę z tańcem.

Program wydarzenia:

godz. 20.00 – powitanie uczestników

godz. 20.30 – lekcja bachaty/salsy

godz. 21.00 – impreza plenerowa do północy

Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkoły „Sabrosa Dance Studio”. To nie tylko szkoła tańca, ale przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów, miłośników oraz tych, którzy swoją przygodę z tańcem dopiero zaczynają. W swojej ofercie ma zajęcia solo i w parach. Sabrosa od zawsze brała udział w pokazach na scenach największych festiwali w kraju i za granicą m.in. Warsaw Salsa Festiwal, Berlin Salsa Congress, Vienna Salsa Festival, Salsa Spring Break.

Co do tańca? Arena Garden to również miejsce rekreacji i wyszukanych smakołyków, które serwują zgromadzone tam foodtrucki. Zapowiada się iście wakacyjny wieczór pełen wrażeń.

W razie niepogody, termin wydarzenia może ulec zmianie. Aktualne informacje są dostępne tutaj.

comments powered by Disqus