Tauron Arena zaprasza dziś na największą domówkę w historii

fot. ARM

Dziś w niedzielę odbędą się piąte urodziny Tauron Areny. Największą domówkę w historii organizuje właściciel obiektu.

– Chcemy, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu, goście poczuli się w arenie jak w domu, a dokładnie na wielkiej urodzinowej, domowej imprezie i tu spędzili swój wolny czas. Wśród licznych atrakcji, które przygotowujemy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Małgorzata Marcińska, prezes Agencji Rozwoju Krakowa.

Z okazji urodzin po raz pierwszy w historii Tauron Areny Kraków w obiekcie, na podziemnym parkingu VIP, powstanie tor gokartowy, na którym odbędą się pokazy GoKarting Center oraz Kraków Street Park.

Na scenie, która stanie na płycie Areny Głównej będzie można posłuchać występów muzycznych i zobaczyć pokazy zumby i salsy. O godz. 13:00 odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia 5. urodzin TAURON Areny Kraków. Dla gości zostanie przygotowana słodka urodzinowa niespodzianka i inne atrakcje. Wtedy poznamy też zwycięzcę Wielkiego testu wiedzy o Tauron Arenie Kraków.

W Małej Hali oraz Dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi i turnieje siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. Poprowadzą je trenerzy klubu Sparta Volleyball Kraków, Radwan Sport, Kraków Football Kings i Akademii Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.

Przed TAURON Areną Kraków powstanie specjalna strefa auto-moto przygotowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Będzie symulator dachowania, radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać jaki wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki.

Patronem medialnym wydarzenia jest LoveKraków.pl

Program 5. Urodzin Tauron Areny Kraków ->

comments powered by Disqus