Właściciel Fitness Platinium: Otwarcie siłowni powinno nastąpić w sobotę

Wnętrze klubu Fitness Platinium

Bartosz Gibała, właściciel sieci klubów Fitness Platinium liczy, że od soboty ponownie zaczną działać siłownie oraz pływalnie.

Przedsiębiorca we wpisie na Facebooku poinformował, że w poniedziałek odbyło się spotkanie przedstawicieli branży fitness ze stroną rządową. – W trakcie spotkania zostały przedstawione postulaty branży fitness dotyczące dalszego działania klubów fitness oraz pływalni – czytamy we wpisie Bartosza Gibały.

Stwierdza, że strona rządowa zobowiązała się do podjęcia działań i powrotu z nowym stanowiskiem w najbliższą środę. - Otwarcie naszej branży powinno nastąpić 24 października 2020 roku. Walczymy o otwarcie naszej branży na jasnych zasadach i dla wszystkich bez wyjątków! – pisze Gibała.

Liczy, że w środę zostanie ogłoszona pozytywna decyzja dla branży, a otwarcie obiektów będzie mogło nastąpić najpóźniej w sobotę. – Mam nadzieję jednak, że kiedy otworzymy kluby, wrócicie do nas i będziemy wspólnie budowali piękne historie osiąganych celów, drobnych porażek i przełamywania własnych barier! – podkreśla Bartosz Gibała.

News will be here