Wygraj alkomat AlcoForce AF-450 [KONKURS]

Dlaczego warto mieć swój własny alkomat? Powodów jest co najmniej kilka. W naszym konkursie możecie wygrać urządzenie marki AlcoForce AF-450.

Alkomat to przydatny gadżet, dzięki któremu zmierzymy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Własne urządzenie to wygoda, ponieważ dzięki możemy w krótkim czasie sprawdzić, czy wsiadać za kółko czy też lepiej jeszcze poczekać z jazdą samochodem.

Co zrobić aby w konkursie LoveKraków.pl wygrać jeden z dwóch alkomatów? Wystarczy opisać swój pomysł na najbardziej kreatywny powrót do domu po imprezie, ale w pełni legalnie i przede wszystkim – zgodnie z prawem.

Konkursowe jury wybierze 2 zwycięzców konkursu. Zgłoszenia prosimy wysyłać na konkurs@lovekrakow.pl do 7 grudnia br. do godziny 20.00.

Czarny AlcoForce AF-450 to alkomat elektroniczny do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Wewnętrzny, zaawansowany układ pomiarowy z platynowym czujnikiem elektrochemicznym, technologią wprost z alkomatów policyjnych, to gwarant szybkiego i dokładnego pomiaru. W szerokim zakresie – od 0 do aż 4 promili.

Urządzenie prowadzi wygodnie przez pomiar. Wynik badania prezentowany jest na czytelnym cyfrowym wyświetlaczu, który wraz z diodą oraz dźwiękowym sygnalizatorem udało się umieścić pod gładkim frontem urządzenia.

AlcoForce AF-450 to alkomat osobisty. Możliwość wymiany ustników (w zestawie) umożliwia higieniczne użytkowanie go przez kilka osób.

Więcej o alkomacie AlcoForce AF-450 przeczytacie TUTAJ.

comments powered by Disqus