Wygraj bilet i posłuchaj muzycznej historii Piotra Rubika [KONKURS]

fot. materiały prasowe

Agencja muzyczna Union i LoveKraków.pl zapraszają na koncert Piotra Rubika, 2 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Odpowiedz na nasze pytanie i wygraj podwójne zaproszenie.

Koncert „Moja Historia” będzie opowieścią pełną wzruszeń i emocji. Podczas występu usłyszmy między innymi doskonale znane kompozycje jak „Zdumienie”, Modlitwa o wiarę w siebie”, czy „Psalm kochania”. Nie zabraknie również „Niech mówią, że to nie jest miłość”, kultowego utworu, który na okoliczność trasy koncertowej wykonywany jest w zupełnie nowej aranżacji. Grudniowy koncert będzie również sprawdzeniem Piotra Rubika w nowej dla niego roli. Mistrz ceremonii nie tylko wykona przygotowane kompozycje, ale również zaprezentuje się, jako narrator swojej historii i wodzirej całego przedsięwzięcia.

Niezapomniany wieczór w towarzystwie Piotra Rubika, orkiestry smyczkowej oraz cenionych polskich solistów: Agnieszki Przekupień, Marty Moszczyńskiej, Michała Gasza, czy Marcina Januszkiewicza już 2 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Co należy zrobić, aby wygrać bilety?

Wystarczy wysłać na adres konkurs@lovekrakow.pl wiadomość, w której opiszecie, który utwór z bogatego repertuaru Piotra Rubika jest Waszym ulubionym, z uzasadnieniem dlaczego? Autor najciekawszej odpowiedzi zdobędzie podwójne zaproszenie na koncert Piotra Rubika w Centrum Kongresowym ICE Kraków, 2 grudnia.