Wypożyczył rowerek wodny i zaginął. Policja kontynuuje poszukiwania na Wiśle [AKTUALIZACJA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Policja poszukuje mężczyzny, który 11 czerwca, wypożyczył rowerek wodny i do wieczora nie zwrócił go do wypożyczalni.

We wtorek około godziny 18.00 krakowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na Wiśle w Tyńcu dryfuje porzucony rowerek wodny. Funkcjonariuszy poinformował o tym pracownik wypożyczalni sprzętu wodnego przy ul. Benedyktyńskiej.

Według ustaleń policji, rowerek wypożyczył tego samego dnia około godziny 15.00, 38-letni mieszkaniec powiatu wielickiego. Mundurowi odnaleźli wypożyczony sprzęt a przy nim rzeczy osobiste mężczyzny.

Wczoraj policjanci sprawdzali nurt Wisły i przeczesywali brzegi rzeki. Dzisiaj akcja będzie kontynuowana. Poszukiwania rozpoczną się około godziny 10.00 w Tyńcu a więc miejscu, w którym został znaleziony rowerek.

AKTUALIZACJA- godz. 11.25

Poszukiwany przez policję mężczyzna to 39-letni Adam Ptak. Jak podaje policja, w dniu zaginięcia wyszedł z domu ubrany w białą koszulę zapinaną na guziki, ciemno granatową marynarkę, granatowe spodnie oraz czarne buty. Według informacji, które zebrali krakowscy funkcjonariusze, świadkowie widzieli zaginionego w jasnej koszulce i jeansach.

Policja prosi o kontakt każdego kto posiada jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny z Komisariatem Policji V w Krakowie.

comments powered by Disqus