Zmiany w komunikacji nocnej w Bieżanowie [INFORMATOR]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Od nocy z poniedziałku na wtorek (18/19 listopada), do nocy z piątku na sobotę (23/24 listopada)planowane są prace serwisowe na torowisku na ulicach Teligi i Ćwiklińskiej.

Zmiany obejmą linię tramwajową nr 69 i autobusową nr 669.

Linia nr 69 będzie kursować po skróconej trasie: „Krowodrza Górka” - „Prokocim”. Godziny odjazdów na skróconym odcinku trasy nie ulegną zmianie. Zmiana trasy nie dotyczy kursów z „Nowego Bieżanowa P+R” o godz. 23.21, 23.51 i 0.21, które zostaną wykonane na pełnej trasie.

Linia nr 669 będzie kursować skróconej trasie: „Nowy Bieżanów P+R” - ul. Ćwiklińskiej, ul. Teligi, ul. Wielicka - „Wlotowa” (powrót: ul. Wielicka, ul. Wlotowa, ul. Polonijna, ul. Facimiech).

Przystanek końcowo-początkowy „Wlotowa” będzie zlokalizowany na ul. Wielickiej, na istniejącym przystanku w kierunku centrum Krakowa. Rozkład jazdy zostanie dostosowany do godzin przyjazdów i odjazdów tramwajów na przystanku „Wlotowa”.

Dla linii nr 669 nie zostanie uruchomiony przystanek „Prokocim”, przesiadka między linią tramwajową i autobusową będzie możliwa tylko na przystanku „Wlotowa”.


Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bieżanów-Prokocim
comments powered by Disqus