Zobacz w akcji Nocnego Kochanka [KONKURS]

fot. Klaudia Biśta

Druga część „Trasy w Ciemność” ma swój przystanek w Krakowie. Wprawdzie biletów już dawno nie ma, ale my mamy dla Was niespodziankę – podwójne zaproszenie na koncert Nocnego Kochanka w klubie Studio 15 grudnia.

Rekord frekwencji na festiwalu Pol’And’Rock, tysiące sprzedanych płyt, wyprzedane koncerty (krakowski również) – Nocny Kochanek jest w formie i w klubie Studio ma zamiar Wam to udowodnić.

Można traktować z przymrużeniem oka twórczość Kochanka, można zgodnie z tytułem ich drugiego albumu tytułować ich mianem „Zdrajców Metalu”, ale nie sposób nie zauważyć, że dawno nie było na polskiej sceny takiej drużyny, o której można mówić w kategoriach fenomenu.

Humor i luz

Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem przede wszystkim do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Nocny Kochanek i Bodzis

Zespół wraca do Krakowa, aby promować swój trzeci album „Randka w Ciemność”, czyli połączenie specyficznego poczucia humoru, tym razem opartego o relacje damsko-męskie, z muzycznymi inspiracjami spod znaku Metallici, Iron Maiden czy Manowar.

Przed Nocnym Kochankiem w Studiu zagra zespół Bodzis, czyli formacja powstała z inicjatywy Bogdana Ż. Bogdan sam o sobie mówi: nie za gruby, nie za chudy, nie za ładny, nie za brzydki, podobnie jak muzyka grana przez grupę Bodzis.

Co należy zrobić, aby wygrać podwójne zaproszenie?

Specjalnie dla czytelników LoveKraków.pl organizator przygotował podwójną wejściówkę na wyprzedany koncert Nocnego Kochanka i Bodzisa w Klubie Studio 15 grudnia.

Jedyne, co należy zrobić, to na adres konkurs@lovekrakow.pl należy wysłać trzy słowa, które Waszym zdaniem najlepiej charakteryzują muzykę Nocnego Kochanka. Autor najciekawszej odpowiedzi zdobędzie podwójne zaproszenie.

Konkurs trwa do 12 grudnia, do godziny 15.00.

comments powered by Disqus