Rakels: Marzyłem o takim powrocie do Cracovii

fot. ARKADIUSZ SZUBA/LOVEKRAKÓW.PL
Właśnie taki powrót do Cracovii Denissa Rakelsa mogli sobie wymarzyć kibice Pasów. Łotysz zdobył decydującą bramkę w meczu ze Śląskiem, która pozwoliła podopiecznym Michała Probierza zatrzymać trzy punkty pod Wawelem.

Rakels w poprzedniej rundzie występował w Lechu Poznań. Zimą wrócił do Krakowa i już w pierwszym meczu przypomniał dlaczego kilkanaście miesięcy temu był ulubieńcem fanów przy Kałuży. Rakels rozegrał pełne 90 minut i w doliczonym czasie gry sfinalizował celnym trafieniem akcje Pasów. - Jestem bardzo szcześliwy z takiego powrotu. O takim powrocie marzyłem, żeby strzelić i pomóc drużynie w zwycięstwie - podkreślił Łotysz.

Napastnik potwierdził również swoje przywiązanie do Cracovii, które wyraził po podpisaniu umowy z klubem na portalu społecznościowym, gdzie stwierdził, że "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". - To co napisałem to prawda. Jak widać tutaj czuje się bardziej pewny siebie - zauważył Rakels.

Piłkarz Pasów stwierdził ponadto, że w meczu ze Śląskiem to jego zespoł był lepszy i w pełni zasługiwał na wygraną. 25-latek zadeklarował, że cała drużyna już od jutra zacznie przygotowywać się do trudnego wyjazdowego spotkania z Jagiellonią.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Życie miasta

Komunikacja

Biznes

Sport

Kultura

Na sygnale