Redakcja LoveKraków.pl
ul. Syrokomli 22/2
30-102 Kraków

e-mail: redakcja@lovekrakow.pl

Reklama: reklama@lovekrakow.pl Więcej informacji tutaj >>

Redakcja LoveKraków.pl

Patryk Salamon – Redaktor naczelny LoveKraków.pl, p.salamon@lovekrakow.pl

Łukasz Dankiewicz – szef działu Biznes, l.dankiewicz@lovekrakow.pl

Jakub Drath – Dział Dzielnice, j.drath@lovekrakow.pl

Natalia Grygny – Dział Kultura, kultura@lovekrakow.pl

Dawid Kuciński – d.kucinski@lovekrakow.pl

Jakub Kusy – j.kusy@lovekrakow.pl

Marta Gorczowska – korekta

Dział Sportowy:

Michał Knura – szef działu Sport, m.knura@lovekrakow.pl

Anna Domowicz – dziennikarz sportowy, a.domowicz@lovekrakow.pl

Dział Multimediów:

Krzysztof Kalinowski – szef działu Multimediów, k.kalinowski@lovekrakow.pl

Paulina Frączek – fotograf, p.fraczek@lovekrakow.pl

Sebastian Dudek – operator, s.dudek@lovekrakow.pl

Justyna Kamińska - fotograf

 

Reklama: reklama@lovekrakow.pl
Dorota Pięta - Szef działu reklamy, d.pieta@lovekrakow.pl
Marta Essen - Specjalista ds. reklamy, m.essen@lovekrakow.pl 

Lotnicze zdjęcia, zdjęcia z drona: dron@lovekrakow.pl

Patronat medialny: informacje
Praca w LoveKraków.pl? Sprawdź!

 


Wydawcą LoveKraków.pl jest LoveKraków Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia pod numerem KRS: 0000497989.
Kontakt: biuro@lovekrakow.pl