Praca

Obecnie przeprowadzamy rekrutację na stanowiska:


Dziennikarz/redaktor - wymagany j. angielski

Redakcja portalu LoveKraków.pl w związku z rozwojem nowego projektu poszukuje dziennikarzy i redaktorów, władających j. angielskim.

Warunki: Na początek 1-miesięczna praktyka, następnie z najlepszych praktykantów utworzony zostanie zespół osób pracujących już na podstawie płatnych umów.

Wymagania: Znajomość Krakowa (od życia miasta, przez wydarzenia kulturalne, po zabytki i ciekawe miejsca), znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, umiejętność pisania ciekawych artykułów, kreatywność i zaaganżowanie w wykonywane zadania, dyspozycyjność w wymiarze min. 3 godzin dziennie.

Wymagane dokumenty: CV (obowiązkowo ze zdjęciem) prosimy przesłać na adres: biuro@lovekrakow.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z pózn.zm.”.

 

Specjalista ds. reklamy

Opis: Poszukujemy osoby do działu reklamy, tj. aktywnej sprzedaży powierzchni reklamowych. 

Zadania: Sprzedaż powierzchni reklamowych w mediach należących do LoveKraków Sp. z o.o.

Wymagania: Minimum roczne doświadczenie.


 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@lovekrakow.pl z dołączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".