TS Wisła obradowało za zamkniętymi drzwiami. Zmiany w zarządzie

Marzena Sarapata pozostanie prezesem TS Wisła Kraków fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W środę – za zamkniętymi drzwiami – odbyło się walne sprawozdawcze zgromadzenie delegatów Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, największego polskiego klubu pod względem liczby sekcji i właściciela stu procent akcji piłkarskiej spółki Wisła Kraków. Zarząd został powiększony o dwie osoby.

Od roku Marzena Sarapata łączy funkcje prezesa Wisły Kraków SA i Towarzystwa Sportowego Wisła. W środę delegaci zebrali się zgromadzeniu sprawozdawczym z pierwszego roku działalności nowego zarządu. Nie było ono jednak otwarte dla przedstawicieli mediów. W korytarzu prowadzącym do restauracji „U Wiślaków”, gdzie spotkali się ludzie odpowiedzialni za losy klubu, stał ochroniarz i wpuszczał wyłącznie osoby, których nazwiska znajdowały się na liście. W czerwcu 2017 roku było inaczej, przedstawiciele mediów mogli śledzić m.in. wybory nowej prezes.


REKLAMA

Spotkanie delegatów zakończyło się po około 40 minutach, choć tematów do dyskusji na pewno nie brakowało. Zapadła decyzja o powiększeniu zarządu o dwóch członków: byłą koszykarkę Wisły, obecnie dyrektor Akademii Wisły Can-Pack Dorotę Gburczyk-Sikorę i dyrektora sportowego akademii piłkarskiej Rafała Wisłockiego.

Od teraz w zarządzie zasiada sześć osób. Prezesem pozostanie Sarapata, a wiceprezesem Szymon Michlowicz. Członkami nadal będą Łukasz Kwaśniewski i Damian Dukat.


comments powered by Disqus