Zawodnik rezerw Borussi Dortmund będzie sprawdzany przy Reymonta

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

22-letni środkowy obrońca Armin Pjetrović w środę i czwartek będzie przechodził testy sportowe w Wiśle Kraków. Jego kontrakt z niemieckim klubem wygasa 30 czerwca.

Czarnogórzec ma obywatelstwo niemieckie i może występować na środku obrony po lewej i prawej stronie. Zawodnik zaliczył cztery występy w kadrze U-21.

Drużyna rezerw Borussi gra w czwartej lidze. W tym sezonie mierzący 195 centymetrów Pjetrović zaliczył w rozgrywkach zaledwie dwa mecze. W poprzednich sezonach grał częściej, ale jeszcze szczebel niżej. W koszulce zespołu TuRU Düsseldorf w latach 2015-2017 zagrał 63 mecze i strzelił dwa gole.Rozglądają się za środkowymi obrońcami

Wisła rozgląda się m.in. za nowym stoperem, bo karierę kończy Arkadiusz Głowacki, a z klubu odchodzi Ivan Gonzalez. Gdy będzie dobra oferta, w klubie poważnie zastanowią się też nad sprzedażą coraz lepiej radzącego sobie w ekstraklasie Zorana Arsenicia. W niedzielę Wisła poinformowała o przedłużeniu do 30 czerwca 2019 roku kontraktu Marcina Wasilewskiego. On nie jest jednak obrońcą na lata. Przyszły sezon może być ostatnim w jego karierze.


comments powered by Disqus