Królewskie Tarasy. Zamieszkaj pod miastem, nie rezygnując z codziennej wygody!

Wielu z nas marzy o wyprowadzce z zatłoczonego Krakowa, ale nie chce rezygnować z wygód, jakie daje mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. Sprawdźmy co oferuje jedna z największych inwestycji deweloperskich w Wieliczce i kto za nią stoi!

Dzisiejsze realia rynku nieruchomości zmuszają nas do zakupu mieszkań „na papierze” i bazowania na wyobrażeniu o tym, jak będzie wyglądać nasze przyszłe osiedle. Z tej perspektywy warto rozważyć wybór inwestycji, której wcześniejsze etapy są już zrealizowane. Można przyjrzeć się gotowym budynkom, ocenić jakość zagospodarowania terenów wokół nich, porozmawiać z mieszkańcami o ich wrażeniach.

Sprawdzone i z prestiżem

Co ciekawe, także na stosunkowo młodym rynku deweloperskim, jakim jest Wieliczka można znaleźć wieloetapowe inwestycje. Rozmachem z pewnością wyróżniają się Królewskie Tarasy przy ul. B. Chrobrego, na których w ciągu ostatnich 9 lat oddano do użytkowania 760 mieszkań. Pewnie wielu szukających spokoju poza Krakowem powie, że szuka czegoś kameralnego. Wbrew pozorom tak właśnie można opisać zabudowę tego osiedla, na którym szczególną wagę przyłożono do zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa mieszkańcom. Wystarczy sprawdzić na miejscu!

Za inwestycją stoi ogólnopolski deweloper z 20-letnim doświadczeniem na rynku – Grupa Murapol. Może się pochwalić sprzedażą 20 tys. mieszkań nie tylko w głównych miastach, takich jak Kraków, Warszawa czy Wrocław, ale i ośrodkach wielkością zbliżonych do Wieliczki, jak Siewierz czy Mikołów. Doświadczenie i skala działalności pozwala jej wybierać tylko najlepsze lokalizacje pod inwestycje, co odzwierciedla także położenie Królewskich Tarasów, oferujących nowe mieszkania w ramach V etapu tego projektu.

Wszędzie blisko

Mieszkańcom wystarczy krótki spacer, by znaleźć się w Parku Adama Mickiewicza z kortami tenisowymi, orlikiem, placem zabaw i jeziorkiem. Wszystkie potrzebne punkty usługowe, m.in. market, restauracje, przedszkola mają na wyciągniecie ręki. Zaledwie kwadrans zabiera im dojście do stacji kolejowej, która obsługuje szybki, kursujący z dużą częstotliwością pociąg do Krakowa. Mogą też do niej dojechać w kilka minut samochodem i zaparkować go na park&ride w cenie biletu kolejowego. 20 min. później są już w Krakowie.

W projekcie oferowanego obecnie etapu Królewskich Tarasów nie zapomniano o garażach i dobrze ulokowanych względem budynków naziemnych miejscach postojowych. Każde z mieszkań o metrażach od 25 do 63 m kw. będzie miało balkon lub brukowany taras idealne na popołudniowy relaks.

Innowacyjne technologie w mieszkaniach

Propozycję Grupy Murapol wyróżniają nowoczesne technologie, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę przyszłym lokatorom. Standardem jest w nich Home Management System (HMS) pozwalający korzystać ze smart home – inteligentnych rozwiązań automatyki domowej. Umożliwiają one zdalne sterowanie oświetleniem czy roletami wewnętrznymi oraz zamykanie zaworów wody i tym samym zabezpieczenie mieszkania przed zalaniem. Zapewniają przy tym pełną kontrolę nad mediami, dzięki czemu zużycie prądu czy ogrzewania może być niższe nawet o 28% w skali roku. Zarządzanie mieszkaniem jest  także możliwe za pomocą panelu na ścianie, czyli tzw. funkcji hotelowej.

Każde mieszkanie posiada też pakiet antysmogowy, czyli zaawansowane rozwiązanie chroniące pomieszczenia przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń. Pakiet oparty na filtrach z nanowłókien montowanych w nawiewnikach okiennych, pozwala zatrzymać na zewnątrz stałe i ciekłe cząsteczki będące składnikami smogu oraz bakterie, kurz, pyłki, pleśń lub roztocza. Technologia zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej przepuszczalności dla powietrza dopływającego do mieszkania.

Z okazji 20-lecia działalności Grupa Murapol przygotowała promocję, którą objęła 20 mieszkań w Krakowie / Wieliczce. Rezerwując wybrane z nich otrzymuje się rabat, a w niektórych przypadkach także miejsce postojowe – jedno lub dwa - w okazyjnej cenie. Można zyskać średnio ok. 45 tys. zł. Promocja trwa do końca lutego.