Romans, miłość, a może skandal? Premiera w Teatrze Variete

Krakowski Teatr Variete zaprasza na nowe show „VARIETE’s Great Revue”. To wybuchowa mieszanka miłości, tańca, sławy, muzyki na żywo i akrobacji. W dodatku ukazana we współczesnym świecie.

– Tym razem nasza scena zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie roztańczony Room Service, pod czujnym okiem czarującego Concierge’a, pieczołowicie przygotowuje się na przyjęcie wielkiej gwiazdy – czytamy w opisie spektaklu.

Premiera „VARIETE’s Great Revue” już 23 i 24 kwietnia. Co tym razem widzowie zobaczą na deskach krakowskiego Teatru Variete?

Miłość, taniec, romans i... skandal?

Przybycie wielkiej Diwy zupełnie odmieni dotychczasowy rytm życia hotelu. Tylko widzowie będą mogli zobaczyć, co wydarzy się za zamkniętymi drzwiami pokoi. Z pewnością czeka na nich spora dawka tańca, muzyki na żywo i akrobacji. Oczywiście nie zabraknie także wątku miłosnego. Czy wybuchnie skandal?

Pomysłodawcami i współautorami scenariusza są Krzysztof Tyszko oraz Ewelina Adamska-Porczyk. Za muzyczne aranżacje odpowiada zaś Mariusz Obijalski, a dodatkowych wrażeń dostarczy widzom orkiestra grająca na żywo pod kierownictwem muzycznym Ignacego Matuszewskiego.

Scenografia została zaprojektowana przez Mariusza Napierałę. Z kolei opracowaniem światła zajął się Tadeusz Trylski. Do współpracy zaproszono także trójkę utytułowanych choreografów – Barbarę Olech, Tinę Papazyan i Adama Betę, a także parę akrobatów – Jacka Marksa oraz Martynę Pytel.

Kogo zobaczymy w „VARIETE’s Great Revue”? 

Na scenie zaprezentują się m.in. Maria Tyszkiewicz (odtwórczyni roli głównej w spektaklu „Pretty Women – The Musical”) oraz Małgorzata Chruściel (znana z musicalu „Legalna Blondynka”).

W rolach męskich pojawią się zaś: Maciej Pawlak (kreował postać Emmeta Forresta w „Legalnej Blondynce”) i Hubert Waljewski (nowa twarz Teatru Variete).

Artyści wystąpią na scenie w kostiumach projektu Anny Chadaj, inspirowanych m.in. awangardowymi wybiegami mody.

Premiera już 23 i 24 kwietnia. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 16 roku życia.