Kiermash. Moda i design zawitają na Kazimierz

Czas na kolejną odsłonę Kiermashu fot. Michał Ziębowicz, mat.prasowe Kiermashu
Czas na kolejną otwartą dla wszystkich modową imprezę. Kiermash zawita na Kazimierz w pierwszy październikowy weekend. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Inżynierii Miejskiej w godzinach 11– 18. Od 5 do 6 października czeka na was solidna dawka mody i dobrego jedzenia. Wstęp na Kiermash jest wolny.

Moda i nie tylko

– Zobaczycie co słychać u polskich projektantów, uzupełnicie swoje szafy na jesień i w otoczeniu genialnego designu od BoConcept Kraków napijecie się dobrej kawy razem z Tekturą. Jednym słowem - naprawdę dobrze spędzicie czas – zachęcają organizatorzy Kiermashu.

Jak zwykle znajdziecie tu polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i wszelkie inne dodatki. Na miejscu znajdziecie również strefę kawy, muzyki i chilloutu. Na Skwerze Judah będą czekać na was foodtrucki pełne pysznego jedzenia.

–  Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Kazimierza i Muzeum Inżynierii Miejskiej, więc po raz kolejny zapraszamy was na spotkanie z modą właśnie tutaj. Początek października to idealny moment, by wybrać się na jesienne zakupy, dlatego już rezerwujcie pierwszy weekend na Kiermash – piszą organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2452091688185425/

comments powered by Disqus