Kiermash. Weekend z modą i designem na Kazimierzu

Kiermash w Muzeum Inżynierii Miejskiej fot. mat.prasowe

Czas na „Jesień w Muzeum”. Już w ten weekend kolejna odsłona Kiermashu. Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Wstęp wolny.

Modowo, odpowiedzialnie i lokalnie. 18 i 19 września w Muzeum Inżynierii Miejskiej odbędzie się Kiermash, czyli cykliczne targi mody i deisgnu odbywające się już od ośmiu lat.

– Jedni przychodzą, żeby coś kupić, inni obejrzeć, przymierzyć, zainspirować się, a jeszcze inni, żeby po prostu ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi. Promujemy zrównoważone i odpowiedzialne podejście do zakupów i szeroko pojętej mody. Znajdziecie u nas polskie marki prezentujące oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla naszej planety produkty. Każdy z wystawców tworzy z ogromną pasją, dzięki czemu wszytko co znajdziecie na KIERMASHu (wraz z atmosferą), jest unikatowe – mówią Iza Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy Kiermashu.

Podczas jesiennej edycji będzie można kupić cieplejsze ubrania, funkcjonalne akcesoria, biżuterię, naturalne, wegańskie kosmetyki. Nie zabraknie designu użytkowego.

– Wiemy, że bardzo lubicie industrialny klimat Muzeum Inżynierii Miejskiej, dlatego po raz kolejny zapraszamy Was właśnie tu, na krakowski Kazimierz. Połowa września ma być naprawdę piękna, więc już rezerwujcie 18 i 19 na modowe szaleństwo – zachęcają do udziału organizatorzy.

Na miejscu będzie czekać również Funky Donkey Cafe i ich kawa z wyselekcjonowanych krakowskich palarni oraz świeżo wyciskane soki od Dżus Bus. Niedaleko z foodtrackowymi pysznościami czeka również Judah Food Market.

Szczegółowe informacje:

Kiermash // Jesień w Muzeum

18 – 19 września 2021 r.

11:00 - 18:00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

ul. Św. Wawrzyńca 15 (Kazimierz)

WSTĘP WOLNY

LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

 

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto
comments powered by Disqus