Okazje na 20-lecie Grupy Murapol. 20 mieszkań w Krakowie i Wieliczce w promocji

Kupując mieszkanie od Grupy Murapol w Krakowie lub Wieliczce, można otrzymać rabat, a w przypadku wybranych lokali także miejsce postojowe – jedno lub dwa – w promocyjnej cenie. To oferta jubileuszowa dewelopera. Sprawdź!

Murapol z okazji 20-lecia działalności ruszył z akcją, umożliwiającą zakup mieszkania z rabatem, a w wybranych przypadkach także z miejscem/miejscami postojowymi w promocyjnej cenie. Swoją działalność deweloper rozpoczął w lutym 2001 roku i od tamtego czasu sprzedał 20 tys. lokali w całej Polsce.

W Krakowie i Wieliczce wytypował promocyjną pulę 20 lokali, których listę można poznać odwiedzając stronę internetową dewelopera i postępując zgodnie z instrukcją. Promocja trwa do końca lutego, a korzystając z niej można zyskać średnio niemal 45 tys. zł.

Murapol Parki Krakowa z doskonałą lokalizacją

A w puli znalazły się wybrane lokale z wszystkich trzech inwestycji realizowanych aktualnie przez dewelopera w aglomeracji krakowskiej.

Pierwsza z nich to Murapol Parki Krakowa zlokalizowana zaledwie 3,5 km od centrum miasta, do którego nawet wygodniej niż samochodem dojechać można komunikacją miejską. Nieopodal znajduje się stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jednocześnie część Prądnika Białego, w której powstaje osiedle zapewnia spokój i wytchnienie. Lokatorzy znajdą je szczególnie w pobliskich parkach: Krowoderskim, Wyspiańskiego i Kościuszki, ale też na własnych balkonach i tarasach, które będą przynależeć do każdego mieszkania. Nie będą też tracić czasu na załatwianie codziennych sprawunków, bo wszystko, co potrzebne – sklepy, apteka, restauracje – znajduje się w sąsiedztwie inwestycji.

W ramach drugiego etapu inwestycji przy ul. Pachońskiego oferowane są mieszkania o powierzchni od 25 do 61 mkw. Pierwszy etap projektu, w ramach którego powstały 152 mieszkania, został zrealizowany w 2020 roku.

Murapol Nowy Złocień z daleka od zgiełku

Kolejna inwestycja dewelopera przy ul. Domagały w Krakowie to propozycja dla osób świadomych zalet lokalizacji nieco oddalonych od ścisłego centrum, które zyskują popularność w dobie home office.

Murapol Nowy Złocień otoczony jest naturalnymi terenami zielonymi, wpisując się jednocześnie w kameralną zabudowę tej części Bieżanowa, posiadającej własną infrastrukturę edukacyjną, handlową i usługową. Złocień posiada dobrze zorganizowaną komunikację autobusową oraz dostęp do planowanej w przyszłości kolei miejskiej. Jego mieszkańcy w kilka minut dojeżdżają do obwodnicy miasta i autostrady A4.

Na Murapol Nowym Zlocieniu zaprojektowano łącznie ponad 430 mieszkań w nowoczesnych budynkach z garażami podziemnymi i atrakcyjnie urządzonym terenem wokół. Do wyboru jest szerokie spektrum lokali – od 25-metrowych kawalerek po 62-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Każde z nich posiada balkon, taras lub zielony ogródek, które umilą wolne popołudnia.

Królewskie Tarasy z renomą w Wieliczce

Dla tych, którzy marzą o mieszkaniu za miastem, nie ma lepszej lokalizacji niż Wieliczka. Połączona z Krakowem trzypasmową drogą oraz szybkim połączeniem kolejowym pozwala korzystać z dobrodziejstw dużego miasta bez konieczności mieszkania w zatłoczonych dzielnicach.

Przy ul. B. Chrobrego, nieopodal stacji kolejowej, Parku Adama Mickiewicza i licznych punktów usługowych powstaje wieloetapowa inwestycja Królewskie Tarasy. W ramach jej V etapu zarezerwować można mieszkanie z balkonem lub tarasem, którego metraż można wybrać spośród szerokiej gamy mieszczącej się w przedziale 25-63 mkw. Nowoczesna, niska zabudowa, pięknie prezentujące się tereny wokół niej oraz optymalna liczba miejsc parkingowych czyni tę propozycję prestiżową alternatywą dla krakowskich blokowisk.

Nowoczesne technologie w standardzie mieszkania

Wszystkie mieszkania w ofercie Grupy Murapol wyposażane są w innowacyjne technologie: Home Management System (HMS) i pakiet antysmogowy.

Autorska technologia HMS pozwoli przyszłym lokatorom korzystać z rozwiązań smart home, dzięki którym będą oni mogli zdalnie sterować oświetleniem czy roletami wewnętrznymi oraz zamykać zawory wody w mieszkaniu. Dzięki pełnej kontroli nad mediami, obniżą oni zużycie prądu czy ogrzewania nawet o 28% w skali roku. Zarządzanie mieszkaniem w inwestycjach Grupy Murapol jest także możliwe za pomocą panelu na ścianie, czyli tzw. funkcji hotelowej.

Pakiet antysmogowy oparty na filtrach z nanowłókien montowanych w nawiewnikach okiennych, pozwala zatrzymać na zewnątrz stałe i ciekłe cząsteczki będące składnikami smogu oraz bakterie, kurz, pyłki, pleśń lub roztocza. Technologia zapewnia skuteczną ochronę mieszkania przed zanieczyszczeniami przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej cyrkulacji powietrza dopływającego do mieszkania.

 

comments powered by Disqus