Program Marka Dworaka wraca do TVP Kraków

Marek Dworak fot. TVP 3 Kraków

Najprawdopodobniej w poniedziałek widzowie TVP Kraków ponownie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek programu „Jedź bezpiecznie” – dowiedział się portal LoveKraków.pl.

Pod koniec grudnia widzowie najpopularniejszego programu telewizyjnego dotyczącego bezpieczeństwa ruchu drogowego – „Jedź bezpiecznie” – mogli przeczytać, że „produkcja programu została zatrzymana. Być może wrócimy, być może nie. W każdym razie dziękujemy, że byliście z nami przez 18 lat”.

To wywołało lawinę spekulacji, że Marek Dworak, po tym jak przestał być dyrektorem Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, stracił również program w TVP Kraków. Tak jednak się nie stało.

– Program, po bardzo krótkiej przerwie, wraca na antenę TVP 3 Kraków. Pojawiły się problemy natury formalnej – mówi w rozmowie z LoveKraków.pl Marek Dworak.

Wyjaśnia, że Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na czas, w grudniu, nie zaakceptowała wniosku o emisję programów w telewizji i na antenie Radia Kraków. – Na dniach takie dokumenty zostały uzupełnione i program wróci to telewizji – dodaje.

– Jutro kręcimy program. Mam nadzieję, że warunki atmosferyczne nie pokrzyżują nam planów. Jak wszystko dobrze pójdzie, to nowy odcinek powinien ukazać się w poniedziałek w telewizji – zaznacza.

comments powered by Disqus