Jeszcze w tym roku w Bonarce zostanie otwarty Primark

fot. Moc&ArtGroup (C)

Firma Primark planuje otwarcia dwóch nowych sklepów – w Łodzi i Wrocławiu, dzięki czemu do końca 2023 r. liczba salonów marki w Polsce wzrośnie do co najmniej sześciu. Wcześniej zostanie otwarty sklep w krakowskiej Bonarce.

 Primark ogłosił plany związane z otwarciem dwóch nowych sklepów w Polsce. Otwarcie nowych sklepów, zlokalizowanych w galerii handlowej Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Manufakturze w Łodzi zaplanowano na koniec 2023 r. Dołączą one do ogłoszonych wcześniej salonów w Krakowie i Katowicach, zwiększając tym samym liczbę zapowiedzianych otwarć sklepów Primark w Polsce do czterech.

Sklep w Bonarce, zgodnie z deklaracjami, ma być otwarty pod koniec bieżącego roku. W pierwszej połowie 2023 roku zostanie otwarta placówka w Silesia City Center.

– Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku. Nowe umowy najmu stanowią ważne uzupełnienie naszego portfolio i cieszymy się, że będziemy mogli dalej się rozwijać i oferować unikalną ofertę Primark jeszcze większej liczbie klientów – mówi Maciej Podwojski, Lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

comments powered by Disqus