Kiermash powraca w wielkim stylu. Na żywo i online

fot. mat.prasowe Kiermashu

Już w ten weekend odbędzie się jesienna edycja Kiermashu. Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Inżynierii Miejskiej, jak i online. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Kiermash, czyli iście krakowskie wydarzenie targowe, wypełnione polską modą i dizajnem powraca w nowym wydaniu.

– Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością na kolejną edycję - i oto jest! Zapraszamy Was na Kiermash SALE pełen wyprzedażowych perełek. Znów spotkacie znane i lubiane przez Was polskie marki ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami w duchu zrównoważonej i odpowiedzialnej mody – informują organizatorzy wydarzenia.

Muzeum pełne mody

Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny wypełnią się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającymi stylizacje okularami czy biżuterią.

– Nie martwcie się, męska część odwiedzających też znajdzie coś dla siebie. A wszystko to odbędzie się w akompaniamencie wyśmienitej muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy od Funky Donkey Cafe. Ale czy to koniec niespodzianek? Oczywiście, że nie! – zapewniają Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan.

Kiermash odbędzie się również w wersji online.

Kiermash SALE

Jesień w Muzeum

19-20 września 2020 // 11.00-18.00

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

FACEBOOK / INSTAGRAM/ @KIERMASH

WSTĘP WOLNY

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/335050024346208

 

comments powered by Disqus