W ten weekend rusza kino samochodowe przy ul. Rozrywka

Kino samochodowe (zdj. ilustracyjne) fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Kino pod Baranami uruchamia kino samochodowe przy ul. Rozrywka 1. Już w ten weekend dorośli i dzieci będą mogli wziąć udział w filmowych seansach.

Pokazy w ramach kina samochodowego  się na terenie industrialnym przy ul. Rozrywka 1. Filmy wyświetlane będą na ekranie ledowym o wymiarach 5,5m x 12m. Dźwięk będzie transmitowany przez radia samochodowe.

– Filmowy weekend rozpoczniemy polskim akcentem - projekcją „Córki trenera” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. W tej pełnej subtelnego humoru, intymnej opowieści o poszukiwaniu własnej drogi w roli ojca-trenera wystąpił mistrz drugiego planu Jacek Braciak, a w postać jego córki-tenisistki wcieliła się Karolina Bruchnicka – informuje Kino pod Baranami.

Co w programie?

Wspomniany pokaz rozpocznie się w piątek o godzinie 18.00. Tego samego dnia, o 21.00,  zostanie wyświetlony triumfator tegorocznych Oscarów - koreański „Parasite”.

W sobotnie przedpołudnie przygotowano propozycję dla najmłodszych – o 11.30 rozpocznie się projekcja „Śnieżnej paczki”. Po południu natomiast widzowie zobaczą „Boską Florence” (godz. 17.00).

Wieczór zwieńczy projekcja rodzimego filmu gangsterskiego w reżyserii Macieja Kawulskiego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

W niedzielę zaplanowano pokazy filmów „Praziomek” (11.30), „(Nie)znajomi” (16.30) i „Na noże” (20.00).

Bilety w cenie 45 zł od samochodu.  Bilety dostępne tylko online. Możliwość zakupu najpóźniej do 30 minut przed startem seansu. Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.

comments powered by Disqus