Wynajem samochodu w Krakowie

Planując zwiedzanie Krakowa warto uwzględnić w planie wycieczki również okolicę. By wizyta w jednym z najbardziej turystycznych lokalizacji w kraju była komfortowa dobrze jest pomyśleć o transporcie, zwłaszcza jeśli do grodu Kraka mamy zamiar przybyć samolotem. Gdy nie planujemy poruszania się po Krakowie własnym samochodem, a tym bardziej wykluczamy komunikację miejską rozwiązaniem jest wynajem samochodu. Wypożyczyć samochód możemy już na lotnisku w Balicach. Aby mieć pewność co do dostępności wybranego, preferowanego pojazdu wypożyczalnie samochodów z Krakowa zachęcają do wcześniejszej rezerwacji samochodu.

Komfortowo i w dobrej cenie

Wynajem samochodu na lotnisku Kraków Balice wcale nie jest kosztowne, a zapewnia komfort dojazdu już od pierwszych chwil na krakowskiej ziemi. Pamiętać należy, iż samochód wynajmowany na lotnisku wcale nie musimy oddawać na lotnisku. Korzystając z obszernej oferty usług wypożyczalni mamy możliwość zwrotu pojazdu w dogodnym miejscu i czasie. Dzięki wypożyczonemu samochodowi z łatwością dotrzemy do hotelu, na umówione spotkanie czy w okolice każdej atrakcji turystycznej miasta. Poza Krakowem zwiedzić możemy kopalnię soli w Wieliczce, Bochni, kopiec Kościuszki, jak i wiele innych atrakcji do których dostęp byłby utrudniony bez samochodu.

Wśród zalet wynajętego samochodu podkreślić trzeba brak limitu kilometrów. Podczas pobytu w Krakowie wybrać się można także w góry, dogodny dojazd zdecydowanie zachęca do podróży. Wypożyczalnia samochodów Kraków zapewnia pojazdy doskonale wyposażone, nowoczesne i bezpieczne. Podróż może być przyjemnością bez niespodzianek. Jeśli nie jesteś pewny własnego samochodu i nie raz już samochód zastępczy był Ci potrzebny, aby dokończyć podróż warto postawić na wynajem auta w Krakowie.

Nie tylko kompaktowe

Najpopularniejszymi samochodami w wypożyczalniach aut w Krakowie są samochody kompaktowe, typowo miejskie. Są one zwinne, wygodne i ekonomiczne w użytkowaniu. Jednak jeśli Twoje potrzeby są większe, w wypożyczalniach dostępny jest pełna paleta samochodów od najmniejszych do największych, przeciętnych po luksusowe, specjalne. Bez względu na to jak wysokie masz wymagania zapewne znajdziesz w wypożyczalni odpowiedni pojazd.

Coraz częściej spotkać w ofercie wypożyczalni możemy auta elektryczne, w pełni ekologiczne.  Metropolia, jaką stanowi Kraków zapewnia nie tylko moc atrakcji, ale również szereg niespodzianek dla kierowców jak objazdy, czy zatory w godzinach szczytu. Korzystając z dodatkowych usług wypożyczalni samochodów możemy skorzystać z opcjonalnych akcesoriów jak nawigacja GPS, ale także dokupić dodatkowe ubezpieczenie pojazdu. Wybierając się na zwiedzanie nie zawsze mamy możliwość zostawienia samochodu na strzeżonym postoju, tym samym dobrze jest się doubepzieczyć na wszelki wypadek.

Prywatnie i służbowo

Samochody w wypożyczalniach aut w Krakowie oferowane są zarówno klientom indywidualnym, którzy prywatnie odwiedzają Kraków, rodzinnie zwiedzają Małopolskę jak i dostępne są dla firm i ich pracowników w celach biznesowych. Dobowy cykl rozliczeń umożliwia skorzystanie z auta nie tylko przez tydzień, czy kilka dni ale również na jeden dzień. Prócz wynajmu krótkoterminowego możliwa jest także współpraca długoterminowa, cykliczna. Cenniki wynajmu zależne są od okresu wynajmu, ale także terminu w jakim wynajmujemy samochód. Z uwagi na turystyczny charakter Krakowa ceny rosną wraz ze szczytem sezonu. Czasem skorzystać warto z promocji, jakie dostępne są w wypożyczalniach bądź u ich partnerów jak chociażby rezerwując samochód przy okazji zakupu biletu lotniczego lub noclegu w hotelu.

W nagłej potrzebie

Nawet jeśli nie planowałeś wynajmowania samochodu w Krakowie, może zdarzyć się iż właśnie usługa wynajmu auta będzie konieczna w przypadku kolizji, awarii pojazdu, którym do Krakowa trafiłeś. Samochód zastępczy z wypożyczalni to doskonałe rozwiązanie, którego koszty w wielu przypadkach pokrywa ubezpieczalnia. Dzięki wynajęciu samochodu zastępczego można bez trudu kontynuować wycieczkę po Krakowie, czy też delegację firmową.