Koncerty, imprezy i stand-up. Ta scena ożywa codziennie w centrum Krakowa

To jedyne takie miejsce w mieście. W Single Scena Music Bar, przy doskonałych koktajlach, każdego dnia posłuchamy muzyki na żywo!

Choć miejsce działa w samym centrum od niemal dwóch lat, serca swoich bywalców podbija regularnie od czasu, gdy gastronomia na dobre odetchnęła po ostatnim lockdownie. Przy Marka, w wyjątkowo serdecznej atmosferze, każdego dnia posłuchać można świetnych występów artystów reprezentujących wiele nurtów muzyki rozrywkowej.

Jesteśmy miejscem w sam raz na randkę podczas koncertu jazzowego w środku tygodnia, ale też kapitalną opcją na weekendowe pląsy na danceflorze - zachwala Tomek Pyla, współwłaściciel Single Scena Music Bar. Pokochają nas wszyscy, którzy doceniają nie tylko dobrą muzykę, ale też wysoką jakość nagłośnienia, o którym od wielu muzyków słyszeliśmy opinie, jako najlepszym w Krakowie - dodaje.

Doskonałym towarzystwem do oprawy muzycznej w Single Scena Music Bar są serwowane tu klasyczne koktajle, skomponowane na alkoholach ze starannej selekcji ponad 200 różnych rodzajów trunków. Swoje specjalne miejsce ma tu whisky, dla której przygotowano osobny, dedykowany bar. Nasi barmani nie tylko radzą sobie doskonale z koktajlowymi klasykami, ale z chęcią przygotowują także własne, autorskie kompozycje - opisuje Tomek Pyla.

Poza muzyką na żywo, Single Scena żyje największymi wydarzeniami sportowymi. Na dużym ekranie można tu obejrzeć transmisję większości meczów trwającego, piłkarskiego mundialu. Goszczą tu także aktorzy, performerzy i stand-uperzy. Lokal organizuje także firmowe i prywatne imprezy zamknięte.

Scena Music Bar w swoje gościnne progi zaprasza codziennie od 13:00 przy św. Marka 21.