Niech żyje papier! Przed nami kolejna odsłona Kiermashu

Kiermash fot. mat.prasowe

Już w ten weekend odbędzie się kolejna edycja Kiermashu. W Pałacu Czeczotka będzie można się zaopatrzyć na nadchodzący sezon zimowy oraz wybrać się na targi, wystawy i warsztaty „Niech żyje papier!”.

Tym razem wydarzenie będzie częścią festiwalu „Sztuka do rzeczy – design w Krakowie”. Od 24 do 25 listopada w godzinach 11.00 – 18.00 będą czekać na was polskie marki – w większości małopolskich producentów. Ubrania, biżuteria, okulary, torby, plecaki, szale, czapki, dodatki… Na pewno będzie w czym wybierać.

Warto również wybrać się na II piętro Pałacu Czeczotka.

– Tym razem mamy dla Was niespodziankę. Po raz pierwszy w Krakowie pojawi się impreza „Niech żyje papier!” organizowana przez Magazyn Zwykłe Życie. Do tej pory związana ze stolicą, rozszerza działalność i łączy z nami siły – zapowiadają organizatorzy.

"Niech Żyje Papier!” to targi, wystawy i warsztaty.  Tutaj każdy, kto kocha papier pod każdą postacią - prasy, książek, notesów, grafik, plakatów – znajdzie coś dla siebie. Również ten, kto na co dzień w duchu eko nie waha się sięgać po nowe technologie.

– Wśród wystawców na targach znajdą się najlepsi polscy wydawcy, producenci ekskluzywnych wyrobów papierniczych (notesów, piór, artbooków), producenci nowoczesnych urządzeń (czytniki, ekrany, drukarki) oraz właściciele kreatywnych marek wykonujących odzież, akcesoria i wyposażenie wnętrz z papieru – dodają organizatorzy.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/497724397413774/

comments powered by Disqus