Zapytaj Olgę! Dwie okazje, by spotkać noblistkę

fot. Materiały prasowe

Tak, jak informowaliśmy wczoraj, Olga Tokarczuk przyjęła zaproszenie Festiwalu Conrada i Wydawnictwa Literackiego i spotka się w Krakowie ze swoimi czytelnikami. Poniżej porcja przydatnych informacji dla osób zainteresowanych udziałem w tych wydarzeniach.

Spotkanie z Olgą Tokarczuk odbędzie się w sobotę 26 października o godz. 15.00. Jak zapowiadają organizatorzy, mają nim pokierować sami czytelnicy.

„Chcesz zapytać o wrażenia po ogłoszeniu werdyktu, o warsztat pracy, a może o inspiracje, czy po prostu zwykłą codzienność? Napisz do nas adres: zapytajolge@biurofestiwalowe.pl. Na pytania czekamy do czwartku do godz. 18.00!” – zachęca Krakowskie Biuro Festiwalowe.

By spotkać się z Olgą Tokarczuk trzeba pobrać darmową wejściówkę za pomocą portalu Evenea lub w stacjonarnie w Punktach InfoKraków (szczegóły na www.conradfestival.pl). Dystrybucja rozpocznie się jutro o godz. 12.00. Na jedną osobę przypada jedna wejściówka. Wejście do ICE Kraków będzie otwarte od godz. 13:00.

Jeden autograf

Następnego dnia, w niedzielę 27 października od godziny 10.00, noblistka będzie podpisywała egzemplarze swoich powieści w Sali Mehofferowskiej w siedzibie Wydawnictwa Literackiego przy ul. Długiej 1. Ze względu na duże zainteresowanie czytelników, wydawnictwo zastrzega, że na jedną osobę przypada jeden autograf.

comments powered by Disqus