Łaźnia Nowa przesuwa premierę spektaklu. Jeden z członków zespołu na kwarantannie prewencyjnej

fot. Monika Stolarska
Premiera przedstawienia „Lem vs. P.K. Dick"  miała się odbyć już w ten piątek. Jednak z powodu kwarantanny prewencyjnej jednego z członków zespołu, widzowie zobaczą spektakl dopiero 23 października.

Widzowie teatru muszą uzbroić się w cierpliwość. Łaźnia Nowa musi przesunąć premierę spektaklu „Lem vs. P.K. Dick” w reżyserii Mateusza Pakuły na 23 października (godz. 19:00) z powodu prewencyjnej kwarantanny jednego z członków zespołu.

„To trudna decyzja”

–  W trosce o bezpieczeństwo naszych widzów i pracowników podjęliśmy trudną dla teatru decyzję o przesunięciu premiery na przyszły miesiąc. Wyhamowanie całego procesu przygotowań jest bolesne dla wszystkich osób zaangażowanych, dlatego tak ważne jest wzajemne wsparcie i zrozumienie. Musimy nauczyć się funkcjonować w tych nowych czasach – mówi dyrektor artystyczny Bartosz Szydłowski.

Szydłowski zaznacza, że wszyscy członkowie zespołu czują się dobrze, a działanie teatru ma charakter profilaktyczny.

– Spektakl jest gotowy i nie możemy doczekać się, aż będziemy mogli go pięciokrotnie zaprezentować naszej publiczności w październiku – podkreśla Szydłowski.

Kolejne spektakle odbędą się w dniach: 24-27 października godz 19:00. Osoby posiadające bilety lub zaproszenia na set premierowy (25, 27, 28 września) proszone są o kontakt z kasą biletową w celu przeniesienia rezerwacji na nowe terminy: bilety@laznianowa.pl.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Nowa Huta
Interesuje Cię zakup mieszkania w dzielnicy Nowa Huta? Sprawdź oferty portalu GetHome: https://gethome.pl/mieszkania/na-sprzedaz/krakow/nowa-huta
comments powered by Disqus