Odwiedź Kiermash, nie wychodząc z domu

Kiermash tym razem odbędzie się w wersji online fot. mat.prasowe Kiermashu
Tym razem kolejna odsłona Kiermashu odbędzie się wyłącznie online. Zakupy u polskich projektantów i designerów będziecie mogli zrobić, nie wychodząc z domu.

Wydarzenie cieszące się wśród krakowian ogromną popularnością odbędzie się w weekend 23 – 24 maja. Tym razem wyłącznie w wersji online.

– Nawet w czasie koronawirusa nie poddajemy się i stawiamy czoła sytuacji jaka nas wszystkich spotkała. Wiemy, że może wam się wydawać, że Kiermash online to nie to samo co nasze spotkania na żywo, lecz kontynuujemy naszą misję w nieco innym wymiarze – zapewniają organizatorzy Kiermashu.

Moda, rozmowy i zniżki

Dlaczego zatem warto odwiedzić Kiermash w sieci? Polskie marki, kulisy produkcji różnych projektów, łatwiejszy kontakt z wystawcami, zniżki i modowe podpowiedzi to tylko niektóre z propozycji.

– Czas przestoju i kwarantanny postawił duży znak zapytania przed przyszłością istnienia wielu polskich marek. Zostały postawione oko w oko z kryzysem w nierównej walce. To między innymi od nas zależy czy wiele z nich będzie miało szansę przetrwać – przyznają organizatorzy.

Na facebookowym fan page’u wydarzenia nie zabraknie połączeń na żywo z dostawcami, webinariów poświęconych promowaniu zrównoważonej mody, wirtualnej mapy wystawców i sklepów.

U wystawców online znajdziecie zrównoważoną i odpowiedzialną modę od polskich marek i projektantów, wiosenne i letnie ubrania, kolorowe szale i czapki torby, plecaki, biżuterię, naturalne i wegańskie kosmetyki do twarzy i ciała  oraz akcesoria domowe.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali kolekcję fotografii „Dziękujemy. Kermash”, którą zobaczymy na wystawie online. To podróż w czasie przez poprzednie edycje Kiermashu w różnych miejscach.

comments powered by Disqus