Szaleńczy rajd po Alejach. Miasto pokazało, jak doszło do tragedii przy Jubilacie [VIDEO]

fot. Zrzut ekranu
W nocy w rejonie mostu Dębnickiego doszło do wypadku, w którym zginęło czterech młodych mężczyzn. Miasto opublikowało nagrania z kamer monitoringu, które pokazują chwile przed wypadkiem.
Do zdarzenia doszło ok. godziny 3 w nocy. Samochodem jechało czterech młodych ludzi, w wieku od 20 do 24 lat. Nagrania pokazują, że poruszali się Alejami z bardzo dużą prędkością. Według naszych nieoficjalnych informacji, na odcinku od Kina Kijów w stronę Jubilatu było to 145 km/h. Jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Kościuszki kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Ściął pachołki zwężające jezdnię w związku z remontem mostu, minął w niewielkiej odległości pieszego przechodzącego poza przejściem. Samochód przeciął skrzyżowanie, uderzył w słup i spadł na Bulwar Czerwieński, gdzie uderzył w mur. Wszystkie osoby znajdujące się w pojeździe zginęły na miejscu.

Portal Pudelek.pl podał, że w wypadku zginął Patryk Peretti, syn Sylwii Peretti, celebrytki znanej m.in. z programu "Królowe Życia".

- Dochodzenie prowadzi policja i prokuratura. Dla przestrogi i z prośbą o zachowanie bezpieczeństwa na drogach publikujemy film z monitoringu - czytamy na Facebooku miasta.
Więcej o wypadku pisaliśmy tutaj:

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto