Rafał Komarewicz: Krakowianie muszą wiedzieć, kto jest ich senatorem

Rafał Komarewicz fot. Mat. prasowe

Rafał Komarewicz, kandydat na senatora, będzie prowadził kampanię również z busa - poinformowało o tym dziś rano. Po zwycięskich wyborach, pojazd będzie przekształcony w mobilne biuro senatorskie.

– Od dziś na ulicach naszego miasta będzie można spotkać specjalny kampanijny bus. Chcę dotrzeć do wyborców m. in. na Bieżanowie, Kurdwanowie, Kozłówku czy Bronowicach – mówi Rafał Komarewicz, kandydat na senatora RP.

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa ubiega się o mandat senatora z okręgu nr 33, obejmującego dziesięć krakowskich dzielnic: całe Podgórze, Stare Miasto, Krowodrzę, Bronowice oraz Zwierzyniec.

Rafał Komarewicz zapowiada, że w ramach kampanii wyborczej zamierza odwiedzić wszystkie dzielnice wchodzące w skład okręgu wyborczego. Dodaje, że z wyborcami będzie komunikował się głównie bezpośrednio na ulicy oraz poprzez media społecznościowe, m. in. swojego Facebooka.

– Po wyborach, jeśli krakowianie obdarzą mnie zaufaniem, bus będzie przekształcony w mobilne biuro senatorskie. Czas skończyć z sytuacją, że mieszkańcy Krakowa nie wiedzą, kto jest ich senatorem i co dla nich robi – podkreśla Rafał Komarewicz.

comments powered by Disqus