Bajm już w piątek zagra w Krakowie. Wygraj bilety na jubileuszowy koncert [KONKURS]

Bajm fot. mat.prasowe

40 lat minęło… Czas na wielki jubileusz zespołu Bajm. W Krakowie zespół zagra już 9 listopada w Tauron Arenie Kraków. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na koncert.

Aby wziąć udział w Krakowie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki utwór wykonał zespół podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 1978 roku?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@lovekrakow.pl. Czekamy tylko dziś (wtorek, 6 listopada) do godziny 16.00! Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacje o biletach na stronie: https://followthestep.com/pl/buy/1508044

Legenda polskiej sceny muzycznej. Po prostu Bajm

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki.

Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności i te wyjątkowe urodziny zamierza świętować wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy koncertowej, występując aż w 9 polskich miastach. Zespół odwiedzi Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę.

Multimedialne show przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Każdy z koncertów będzie zatem wyjątkowym emocjonalnym doświadczeniem, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić.

(Informacje organizatora wydarzenia – FollowTheStep)

comments powered by Disqus