Ariana Grande odwołała koncert w Krakowie

Ariana Grande fot. mat.prasowe
Polscy fani po raz kolejny będą musieli obejść się smakiem. Ariana Grande odwołała zaplanowany na 9 września koncert w Tauron Arenie Kraków.

O zmianach w trwającym Sweetener World Tour poinformował na Facebooku Live Nation.

„Z powodów osobistych artystki nastąpiły zmiany w w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany” – czytamy w komunikacie.

Aby uzyskać dodatkowe informacje i wystąpić o zwrot pieniędzy za zakupione bilety, Live Nation prosi o bezpośredni kontakt z bileterią, za której pośrednictwem zostały zakupione bilety.

25-letnia wokalistka ma na swoim koncie trzy platynowe płyty, cztery nominacje do nagrody Grammy i wyróżnienie magazynu Billboard „Kobieta roku”. Jej najbardziej znane utwory to m.in. „Problem”, „One last time”, „Into you”, „No tears left to cry”, „Thank U, Next” czy „God is a woman”.

Znowu bez koncertu w Polsce

To nie pierwszy raz, kiedy Ariana Grande odwołuje koncert w Polsce. W 2017 roku gwiazda miała dwa razy wystąpić w Łodzi. Jednak z powodu tragicznego zamachu terrorystycznego w Manchesterze koncerty w naszym kraju zostały odwołane.

Najnowsze tournée piosenkarki, czyli Sweetener World Tour, rozpoczęło się w marcu w USA i Kanadzie, a teraz przeniosło do Europy.

W Krakowie Grande miała promować wydaną w sierpniu 2018 roku płytę „Sweetener” i ostatni album „Thank U, Next” wydany w lutym 2019.

comments powered by Disqus