Krakowianie mogą już leczyć się bez kolejek. Poradnia Prima-Med zaczęła przyjmować pacjentów

Zaawansowany sprzęt, specjalistyczna oferta, przyjazna obsługa oraz system rejestracji, dzięki któremu nie tworzą się kolejki. Tym wszystkim nęci pacjentów z Krakowa niedawno otwarte centrum usług medycznych Prima-Med.

Nowa poradnia znajduje się przy ul. Cieszyńskiej 16. Choć mieści się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy, wewnątrz prezentuje się jak najnowsze placówki medyczne. Na jej wyposażeniu znajdują się m.in. dwa zaawansowane japońskie ultrasonografy ALOKA oraz jeden z najbezpieczniejszych aparatów rentgenowskich na świecie, emitujący bardzo niskie dawki promieniowania. Z usług można korzystać w ramach świadczeń odpłatnych lub darmowych, refundowanych przez NFZ.

Jedna placówka, setki usług

Sprzęt nowej generacji i współpraca z licznymi specjalistami umożliwiają placówce przyjmowanie pacjentów cierpiących na większość dolegliwości. Bezpłatnie w Prima-Med świadczone są usługi lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, pielęgniarek i położnych. Towarzyszą im odpłatne usługi lekarzy specjalistów: stomatologa, ginekologa, gastrologa, internisty, neurologa, kardiologa i ortopedy-traumatologa.

Na miejscu można wykonać badania laboratoryjne krwi i moczu, a także szczepienia ochronne dla dzieci i dorosłych. Ponadto w poradni funkcjonuje gabinet podologiczny, oferujący m.in. lecznicze zabiegi pedicure, terapię wrastających paznokci oraz usuwanie odcisków.

Nowocześnie, przyjaźnie i bez kolejek

- Chcemy, żeby nasi pacjenci mogli leczyć się w miłej atmosferze i bez niepotrzebnego stresu, czyli przede wszystkim bez konieczności czekania na swoją kolej pod gabinetem – mówi założycielka Prima-Med Małgorzata Kulis-Macheta.

Uniknięcie kolejek umożliwia przemyślany system organizacji wizyt. Pacjent jest zapraszany na określoną godzinę, zaś na spotkanie z lekarzem przewidziano ilość czasu faktycznie potrzebną do przeprowadzenia badania i wypełnienia dokumentacji. Jak mówi Małgorzata Kulis-Macheta, poradni bardziej zależy na skutecznym i przyjaznym leczeniu, niż na przyjmowaniu jak największej liczby pacjentów dziennie.

Przyjazne nastawienie do pacjenta można zauważyć już podczas zapisywania się na pierwszą wizytę. Zarejestrowanie się u wybranego lekarza specjalisty, a nawet złożenie deklaracji wyboru lekarza rodzinnego jest możliwe bez wychodzenia z domu. Wystarczy skontaktować się z centrum Prima-Med telefonicznie, pod numerem 572 725 225, lub odwiedzić jego stronę internetową www.prima-med.info.

comments powered by Disqus